Kategorie eshopu

Móda umělých řas pokračuje i v roce 2020

Nemusíte být profesionální makeup artista nebo se chystat na focení glamour fotek, abyste si mohli užít okouzlující efekt umělých řas.

Ať už jde o značku Ardell, London Pride, Red Cherry nebo řasy známé české youtuberky Petry Lovely Hair, vždy je na výběr i z velmi jemných a nenápadných variant. I proto jsou umělé řasy stále trendy, vybere si totiž každý a hodí se pro všechny příležitosti.

1 900 compressor 3

Umělé řasy nemusí být vidět na první pohled. Mohou zastat spíše funkci zahuštění vašich vlastních řas a pouze decentně je prodloužit. Pokud se děsíte toho, že by nalepené byly podél víčka příliš vidět, jednoduše vyberte takový typ, u kterého jsou jednotlivé trsy nalepeny na průhledném pásku. Ten je na víčku doslova neviditelný. Chcete-li naopak ušetřit čas nebo se vám nedaří vytvořit hezkou oční linku, zvolte řasy s pevným, černým páskem, které oko hezky zvýrazní.

Řasy do práce
Zvolíte-li jemný typ, můžete je nosit klidně i do práce. Oči zvýrazní, ale nikdo nepozná, že řasy nejsou vaše vlastní. Velmi povedená je kolekce umělých řas Ardell Naked, která, jak už název napovídá, je složena z vcelku nenápadných tvarů s přirozenou délkou. Řasy jsou jemné a lehce se přizpůsobí různému tvaru oka. Díky decentní délce se hodí i pro oči se spadeným horním víčkem.
Mezi nejvíce přirozené patří Ardell Naked 420. Typ řas, které ocení začátečníci a všichni, kdo chtějí, aby řasy během dne působily hezky nenápadným dojmem.

2 900 compressor 3

Toužíte po hustší řadě řas? Pak si vyzkoušejte Ardell Naked 424. Opět na pohled velmi přirozená délka řas, které však vaše přírodní výrazně zahustí. I bez líčení pak oko vypadá hezky a výrazně. Řasy z Naked kolekce jsou přizpůsobivé, ohebné, takže se snadno lepí.

3 900 compressor 4

Umělé řasy jsou perfektním doplňkem ke každému líčení a není vůbec nutné se obávat, že by vám z očí během dne spadly. Pokud použijete kvalitní lepidlo, není čeho se obávat. Na konci dne je jednoduše odlepíte a zbytky lepidla pomocí prstů odstraníte.

95% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.