Kategorie eshopu

Levná ale kvalitní kosmetika Jenny Lane a Technic

Máte rádi líčení, dekorativní kosmetiku a vše kolem, ale nechce se vám utrácet vysoké částky za rtěnku, tvářenku nebo make-up?

Nemusíte! Je spousta značek, které vynikají svou kvalitou a jejich ceny jsou velmi příznivé. Kvalita kosmetiky nezávisí až tak na ceně, jak spíše na tom, jak moc si dává výrobce záležet na svých produktech. Nebojte se vyzkoušet i levnější kousky, které jsou díky své cenové dostupnosti oblíbené po celém světě.

normain levna dekorativka 01 900px

Technic

Populární značka dekorativní kosmetiky, která byla založena ve Velké Británii. Jistě vás potěší, že se pyšní označením vegan i vegetarian friendly, což znamená, že ve složení nenajdete živočišné složky. Nadšeni budou také ochranáři zvířat, tato značka je totiž cruelty free, tedy netestuje na zvířatech.
V jejich sortimentu najdete vše, co potřebujete pro dokonalý makeup. Co přesně stojí za vyzkoušení? Krycí korektory, make-upy, pigmentované oční stíny i paletky. Tvářenky jsou trochu prašnější, proto je třeba do nich štětec jen lehce přiložit a nanést na tváře. Nabízí také rozjasňovače, které jsou velkým hitem jak v mono balení, tak i v paletkách. Toužíte-li po výrazných a dlouhých řasách, musíte vyzkoušet Technic řasenky. Na své si přijdou také milovnice rtěnek. Nabízí hned několik kolekcí a rtěnek v různých konzistencích a ve velmi široké škále barev.

normain levna dekorativka 03 900px

Technic paletky očních stínů vynikají nejen vysokou pigmentací, ale také výdrží. Najdete v nich originální odstíny, se kterými vykouzlíte jemný i výrazný makeup. Vybírat můžete z menších i větších variant.
Velké oblibě se nesou i u profesionálních make-up artistů, kteří paletky využívají pro líčení modelek z přehlídkových mol. Technic neustále přichází se zajímavými novinkami. Vyzkoušejte některou z nich, budete mile překvapeni.
Jenny Lane
Věděli jste, že Jenny Lane je česká značka? Už v roce 1995 začali s výrobou dekorativní kosmetiky. V nabídce mají spoustu kolekcí rtěnek, Jenny Lane tekuté oční stíny i klasickou pudrovou konzistenci. Nechybí ani make-upy či pudry. Ceny jsou velmi nízké, přes to je však kvalita produktů skvělá a i na obalech není poznat, že jde o kosmetiku doslova za pár desítek korun.

normain levna dekorativka 02 900px

Mezi nejžhavější novinky patří Jenny Lane kosmetické štětce, které uvedli na trh docela nedávno. Neustále přichází s novinkami. Co si pro nás připraví asi příště? Sledujte nás na instagramu nebo facebooku, kde vás budeme o všem včas informovat.

normain levna dekorativka2

Použité produkty

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.