Kategorie eshopu

Technic Prism Princess Powders paletka

Čím oživit denní líčení tak, aby stále působilo jemně a hodilo se i do práce, kde vám netolerují příliš výrazný makeup?

Vyzkoušejte prismatické, transparentní oční stíny. Oční víčko hezky projasní, čímž vytvoří mladistvější a svěží vzhled. K tomu navíc obyčejnému stínu dodají krásně barevné odlesky.

1 900 compressor 8

Aplikace prismatických očních stínů je snadná. Můžete si vzít na pomoc klasický, plochý štětec. Mnohem rychlejší je však nabrat stín jednoduše prstem a natřít na víčko. Je na vás, zda efektový stín naneste přímo na oko bez stínu nebo s ním oživíte jakýkoliv barevný stín. Praktické je u těchto duhových očních stínů i to, že je můžete využit na rozjasnění vnitřních koutků nebo i tváří.

Kosmetika Technic přináší neustále novinky a drží se kosmetických trendů. Proto u nich nechybí tato kouzelná Technic Prism Powders paletka plná zajímavých odstínů. Obal je papírový, ale pevný a spolehlivě ochrání stíny nejen během líčení doma, ale i při cestování. V paletce Prism Princess Power najdete i praktické zrcátko, které můžete použít na úpravu a makeup celého obličeje. Balení obsahuje čtyři různé stíny s různými barevnými odlesky. Nechybí i výraznější, bronzová barva, která skvěle ladí k modrým a zeleným očím.

2 900 compressor 8

Pokud chcete, aby prismatické stíny na kůži držely celý den, použijte fixační sprej, který je udrží na svém místě. Výdrž prodloužíte také nanesením báze pod oční stíny, která víčko zmatní a stín na něm pak lépe drží.

3 900 compressor 8

S paletkou můžete experimentovat. Jakmile nanesete stín na jakoukoliv barvu, vytvoříte další odstíny. Kolekce Technic Prism obsahuje mnoho zajímavých produktů, jako například duhovou kosmetickou taštičku nebo zdobící kamínky.

4 compressor 2

Pokud patříte mezi milovníky rozjasňujících stínů a pudrů, využijete i Technic paletku rozjasňovačů, která ukrývá osm různých barev. Cenově je kosmetika Technic velmi levná a dostupná pro každého. Výhodou rozjasňovačů je, že je můžete použít nejen na tváře, ale i na oči.

100% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.