Kategorie eshopu

Technic nová paletka Mega Shadows

Co nového můžete vyzkoušet od značky Technic?

Pokud milujete barevné paletky očních stínů, můžete se začít radovat. V nabídce je spousta nových kousků a každý z nich si najde svého majitele. Ať už dáváte přednost jemnému líčení v přírodních odstínech nebo barevné divočině. Technic kosmetika vyniká vysokou pigmentací a velmi nízkou cenou. Máte rádi jemné, nude líčení? Vyzkoušejte Technic Mega Shadows paletky.

1 900 compressor 4

Dostupné jsou hned v několika barevných variantách. Některé jsou zaměřené na hnědé odstíny, v jiných najdete i vínové a oranžové barvy. Máte modré nebo zelené oči? Skvělé, pak jsou pro vás tyto paletky jako stvoření.

Jejich balení je sice jednoduché, ale i přes to v nich nechybí oboustranný aplikátor. Jednoduchost přináší i několik výhod. Paletky jsou velmi nenáročné na uskladnění a nezaberou příliš mnoho místa. Co se týká obsahu, najdete v nich 12 barev, které k sobě perfektně ladí. Můžete je spolu kombinovat a vytvořit tak pokaždé jiné líčení.

Pigmentace stínů je střední, což potěší i ty, kteří dávají přednost jemnému líčení. Stačí se štětcem jen lehce stínu dotknout a barvu aplikovat na víčko. Stínování je snadné se světlejšími i tmavšími barvami. Díky navazující škále barev je snadné nanést i více stínů na víčko, krásně splynou a vytvoří plynulé přechody.

2 900 compressor 4

Pokud chcete líčení a oči ještě více zvýraznit, použijte tekutou linku. Opticky oči zvětší a zalichotí celému obličeji. Nevíte, jak na to? Sáhněte po produktu, kterým se linka tvoří nejsnadněji. Technic černé tekuté linky mají drobný aplikátor, kterým se jednoduše dostanete podél horních řas a vytvoříte ultra tenkou linku. Snadno se vrství a není obtížné s pomocí aplikátoru zakončit ji hezky do ztracena. S linkou Vám pomůže i šablona na oční linky.

3 900 compressor 5

Při líčení se snažte kosmetické štětce střídat. Jedině tak docílíte profesionálního vzhledu. Štětec na stínování použijte jako první a vystínujte záhyb očí světle hnědým stínem. Poté můžete použít plochý štětec na aplikaci všech dalších barev. Nezapomeňte si výdrž líčení pojistit aplikací báze pod oční stíny. Díky ní budou barvy ještě více intenzivní a nebudou z víčka během dne opadávat.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.