Kategorie eshopu

Ardell Magnetic Liner – řasy které drží na lince

Pro všechny milovníky umělých řasy byla novinka v podobě magnetických řas úžasným objevem a ulehčením

Na jejich aplikaci nepotřebujete žádné lepidlo, jednoduše jen přichytnete dva trsy umělých řas na vaše přírodní a je to. Možná si říkáte, že snazší už to být nemůže. Profesionální značka Ardell však umí překvapit. Nedávno přišla s další novinkou a představila magnetické řasy, které drží pouze pomocí oční linky.

1 640

Jak to funguje?
Balení Ardell Magnetic Liner obsahuje dva trsy řas, gelové linky a štětec. Linky jsou stejně jako samotné řasy obohaceny o magnetické částečky. Aplikujete gel na víčko a poté přiložíte umělé. Dva kroky, které zvládne i naprostý začátečník.

Pokud vás lákala novinka v podobě magnetických řas, ale s původní verzí si příliš nerozumíte, tato nová vše usnadní. Nemusíte se snažit trsy posadit na oko tak, aby do sebe perfektně zapadly. Doslova jen přiložíte na víčko a je to.

Gelové linky jsou bez parabenu a neobsahují latex. Jejich velkou výhodou je, že jsou voděodolné. Na jejich odličení použijte dvoufázový odličovač. S gelem můžete vytvořit klasickou, výraznou linku. Není to však nutné. Gel je možné nanést jen decentně a těsně k přírodním řasám, aniž byste s ním vytvořili klasickou oční linku.

2 compressor 6

Jaké tvary řas nabízí?
Jako vždy nechybí typy řas pro více tvarů očí. Na své si přijdou milovnice zahuštění, ale i prodloužení. Zastánci jemného zvýraznění zase i pořádně výrazného efektu. Magnetické řasy jsou vyrobeny z 100% lidského vlasu, jsou díky tomu na očích maximálně přirozené a pohodlné.

Jsou vaše oči menší a nemůžete si dovolit nosit příliš dlouhé, umělé řasy? Vyzkoušejte Ardell Magnetic Liner 110, tento tvar řas je naprosto ideální pro decentní vylepšení vašich přírodních řas. Můžete je nosit i do práce, pohled jen lehce zvýrazní a nikdo nepozná, že máte nasazené umělé řasy.

110 compressor

Velmi oblíbené jsou Ardell Magnetic Lashes Demi Wispies zejména pro jejich délku vhodnou pro více tvarů očí. Zvýrazní, zahustí a vypadají skvěle, i když nepoužijete oční stíny a dáte třeba jen jemnou linku.

dw compressor

Podobně na tom jsou řasy Magnetic Lashes Wispies, které patří v této kolekci mezi ty více výrazné. Jsou ideální pro větší oči. I přes jejich délku jsou stále lehké a během dne maximálně pohodlné.

w compressor

Chcete-li večer okouzlit svůdným, sexy pohledem, rozhodně sáhněte po půlkách Ardell Accents 002, které jsou určeny na vnější polovinu oka. Vytvoří oblíbený kočičí pohled a dokonale zahustí.

002 compressor

Kolekce Magnetic Lashes usnadňuje aplikaci umělých řas, ale i jejich nošení. Díky tomu, že magnetická linka drží na očích po celý den, můžete řasy kdykoliv sundat a poté znovu nasadit aniž byste si narušily váš makeup.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.