Kategorie eshopu

Stříbrné líčení očí s Technic Colourmax

Milovnice kvalitních stínů si Technic paletky na první vyzkoušení oblíbí. Paletka Colourmax obsahuje 6 krásných odstínů. Nechybí i velmi světlý, na rozjasnění.

Milovnice kvalitních stínů si Technic paletky na první vyzkoušení oblíbí. Paletka Colourmax obsahuje 6 krásných odstínů. Nechybí i velmi světlý, na rozjasnění. Barvy jsou sestaveny tak, aby k sobě perfektně ladily. Vytvoříte s nimi jemné i hodně výrazné, kouřové líčení. Zapečené stíny jsou vysoce pigmentované a snadno je naberete kosmetickými štětci i prstem. Pro ještě vyšší pigmentaci je můžete použít na mokro.
Celá paletka má velice kvalitní obal s průhledným víčkem. Bílý stín obsahuje krásně, fialové odlesky a skvěle se hodí nejen na rozjasnění očí, ale i tváří. Nechybí také tmavě šedá barva, pro dokonalé kouřovky.

stribrne liceni colourmax

Odstíny se skvěle hodí pro každou barvu očí. Modré a zelené krásně zvýrazní. Nejdříve vystínujte vnější záhyb oka nejtmavším stínem. Štětec veďte až směrem k obočí. Opticky tak oko zvětšíte a protáhnete jeho tvar. Na střed víčka poté aplikujte plochým štětcem stříbrnou, kterou naneste i pod spodní řasy. Do vnitřního koutku a lehce i pod obočí naneste bílou, která obsahuje krásné odlesky. Řasenka nesmí u tak výrazného líčení chybět. Řasy prodlouží i zahustí. Obočí je nezbytné v tomto případě upravit. Nejprve jej pročešte kartáčkem a poté vyplňte stínem, tužkou nebo gelem na obočí.

3 compressor 1

Aby celkové líčení nepůsobilo příliš tmavě, na rty použijte světlejší rtěnku. Růžová celý obličej oživí a působí hezky přirozeně. Na tváře přidejte jemnou tvářenku a líčení je hotové.
Pokud se chystáte na večírek nebo podobnou akci, můžete sáhnout po umělých řasách Petra Lovely Hair. Nabízí speciální tvary, které jsou velmi výrazné. Řasy s názvem Delta mají praktický tvar, který se postupně směrej k vnějšímu koutku rozšiřuje. Vytvoří tak krásný, kočičí pohled. Nezapomeňte použít kvalitní lepidlo, na které se můžete spolehnout. Při lepení jej nechte dostatečně zaschnout, teprve až zhoustne, řasy nalepte co nejblíže podél přírodních.

2 compressor 1

Použité produkty:

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.