Kategorie eshopu

Výrazné řasy pro ples či večírek

Při běžném nošení umělých řas je asi cílem nás všech, aby na očích vypadaly přirozeně a kromě lehkého zvýraznění nikdo nepoznal, že řasy nejsou naše vlastní, ale umělé.

Při běžném nošení umělých řas je asi cílem nás všech, aby na očích vypadaly přirozeně a kromě lehkého zvýraznění nikdo nepoznal, že řasy nejsou naše vlastní, ale umělé. Pokud se však chystáte na speciální událost, párty nebo oslavu narozenin, můžete se více odvázat a nasadit mnohem výraznější tvary umělých řas. Které jsou ty nejzajímavější a jak vypadají na očích? Podívejte se na naše tipy a vyzkoušejte některé z nich.
Absolutním odvazem by se daly nazvat řasy Ardell Glamour 115. Jsou opravdu extra dlouhé a zároveň i husté. Na očích jsou nepřehlédnutelné a poslouží jako skvělý doplněk ke kostýmu nebo třeba jen na hodně divokou párty.

vyrazne rasy tipy na liceni

Originálně a velmi zajímavě vypadají Ardell 3d Mega Volume, které tvoří jedna řasa delší a druhá kratší. To vytváří glamour efekt, který ozvláštní každý makeup. Řasy jsou hodně výrazné, i přes to lehké a na oku je vůbec nepocítíte.

vyrazne rasy tipy na lic2

Chcete-li vytvořit mandlový tvar očí, sáhněte po variantě, kdy se řasy prodlužují směrem k vnější části. Tento tvar je velice lichotivý pro každý typ obličeje. Umělé řasy Ardell Glamour black 119 mají tenký nalepovací pásek, který je na očích téměř neviditelný.

vyrazne rasy tipy na lic3


Všichni, kdo sledují beauty scénu, nepřehlédli, že jedna z nejslavnějších, českých youtuberek, navrhla vlastní řadu umělých řas. A nejde jen tak o nějaké řasy. Značka PLH Beauty se může pyšnit stylovým desaignem. Mramorový obal je uvnitř vyplněn krásně třpytivým povrchem, ve kterém jsou usazeny ty nejhezčí řasy, jaké můžete mít ve své kosmetické sbírce. Varianta PLH beauty 3D silk umělé řasy Théta vypadají luxusně nejen v balení, ale i na očích. Snadno se aplikují a perfektně opticky zvětší oči.
Kromě řas můžete od této youtuberky koupit také paletku očních stínů Revolution by Petra.

vyrazne rasy tipy na lic4

Máte rádi velký výběr a chcete vyzkoušet více variant? U značky Ardell najdete sady a multi balení řas. Praktické nejen na cesty, ale i pokud chcete ušetřit. Balení je za výhodnou cenu proto, že obsahuje navíc i jedno z nejznámějších lepidel modré Duo.

vyrazne rasy tipy na lic5

 

 

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.