Kategorie eshopu

JAK SE PŘIPRAVIT NA FESTIVAL? MAKEUP LOOK

Chystáte se na festival nebo jen potřebujete vytvořit pestré a výrazné líčení?

Speciální ozdoby na obličej mohou efektivně oživit každý makeup. Vyzkoušejte například kamínky s duhovými odlesky, které vypadá perfektní i k jemnému líčení nebo k černým očním linkám. Máte rádi třpytky? Paintglow třpytivé rtěnky jsou dostupné v několika barvách. Krémová konzistence rty příjemně hydratuje a vytvoří na rtech silnou, třpytivou vrstvu. Co dalšího rozhodně musíte vyzkoušet?

paint 1 900 compressor

TPŘYTIVÉ OČNÍ LINKY
Třpytky mají multifunkční využití, jsou vhodné na ozdobení nejen rtů, ale i očí. Paintglow tekuté oční linky mají výraznou barvu a třpytky krásně rozjasní oči. V kombinaci se zářivými očními stíny vytvoříte perfektní makeup look vhodný na tu nejdivočejší letní párty nebo festival.

NEONOVÉ LAKY NA NEHTY
Vyzkoušejte některou ze zářivých barev, které oživí vaši manikúru. Laky na nehty Paintglow reagují na UV světlo a doslova pak svítí. Tenký štěteček je praktický pro lakování i hodně úzkých nehtů. Pro ještě výraznější efekt aplikujte bílý matný lak na nehty jako podklad.

2 900 compressor 1

BARVA NA OBLEČENÍ
Oživte výraznou barvou nejen obličej, ale i vaše oblečení. Paintglow barva na oblečení s UV se skvěle hodí na festival. Můžete ji použít na kresbu obrázků a vzhledem k úzkému aplikátoru s ní snadno vytvoříte i trendy nápisy. Stačí nechat 24 h zaschnout přežehlit a je hotovo. Díky reakci na UV světlo budete na párty nepřehlédnutelní.

GLAMOUR ŘASY
Nesmíme zapomenout na umělé řasy, které každé líčení pozvednou a vytvoří doslova okouzlující pohled. Chcete mít bohatý výběr z těch nejvíce oblíbených tvarů? Využijte pestré Ardell sady umělých řas, ve kterých navíc najdete rovnou i lepidlo. Pokud jsou vaše oči citlivější nebo nosíte kontaktní čočky, sáhněte po speciálním rychleschnoucím lepidlu na řasy, které neobsahuje latex ani formaldehyd.

3 900 compressor 1

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.