Kategorie eshopu

LIMITOVANÉ KOLEKCE DEKORATIVNÍ KOSMETIKY

Každý milovník líčení rád zkouší nové produkty a hledá zajímavou kosmetiku, která vyniká nejen kvalitním obsahem, ale i svým vzhledem. Přesně takové bývají limitky.

Originální, barevné obaly zaujmout na první pohled. Kdo by nechtěl rtěnku v obalu posetém drobnými třpytky nebo kamínky? I přes to, že jde o takhle speciální sortiment, kvalita obsahu zůstává stejná, jako u běžně dostupných produktů. Které značky přináší limitované kolekce nejčastěji a kde tyto limitky najdete, pokud už jsou v obchodech vyprodané?

1 compressor 1

Limitované kolekce Essence
Patříte-li mezi kosmetické nadšence, pravděpodobně máte se značkou Essence bohaté zkušenosti. Oblíbená je pro velmi nízké ceny, díky kterým můžete experimentovat a zkoušet různé tipy produktů bez toho, abyste se cítili provinile, že příliš utrácíte. Jejich cena je tak nízká, že si tuto levnou značku může dovolit naprosto každý. Kosmetika Essence přináší své limitované kolekce docela pravidelně a pokud vám některá v drogeriích unikla, stále ji můžete najít právě na internetových obchodech. Limitky totiž dokáže eshop s dekorativní kosmetikou totiž udržet mnohem déle dostupné než kamenné obchody, kde mají často k dispozici pouze pár kusů. Mezi produkty limitovaných kolekcí značky Essence nechybí jak doplňky, tak i třeba parfémy.

3 compressor 1

Limitované kolekce Catrice
Podobně jako Essence, také značka Catrice přináší své limitky docela pravidelně. Na výběr je často nejen z dekorativní kosmetiky, ale i doplňků, štětců nebo praktických taštiček. Nechybí samozřejmě i tématické paletky, které jsou zaměřený například na právě probíhající festivaly, roční období nebo jsou inspirovány stylem hlavních měst jako je třeba elegantní Paříž. Nechybí laky na nehty, které kromě krásných odstínů vynikají také zdobenými obaly. Perfektním příkladem je Catrice Kaviar Gauche limitka laků na neht, která se velmi povedla, co se týká designu.

4 compressor

Limitované kolekce Real Techniques
Pozadu nezůstává i značka, proslulá kvalitními a cenově dostupnými štětci. Real Techniques čas od času přináší produkty limitovaných kolekcí. Převážně jde o kosmetické štětce, ale můžete natrefit i na make-up houbičky, které jsou ideální pro vytvoření nenápadného a lehkého makeupu.

eco 900 compressor

 

Limitované kolekce Eco Tools
Stejně jako Real Techniques také značky štětců Eco Tools umí přijít se zajímavými limitkami. Součástí je většinou i praktická taštička nebo jiný doplněk, který lze při používání štětců využít. Eco Tools limitovaná sada štětců Winter Wonder obsahuje plechový box, ve kterém jsou štětce i během cestování perfektně chráněny.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.