Kategorie eshopu

NOVINKA ARDELL EXTENSION FX NALEPOVACÍ ŘASY

Láká vás vyzkoušet umělé řasy? Nebo byste jen rádi rozšířili svou sbírku?

U značky Ardell je zaručeno, že si vybere každý, začátečník i ten nejnáročnější uživatel. Umělé řasy nabízí v různých délkách, v mnoha zajímavých tvarech, ale i barvách. Nechcete nic příliš výrazného a toužíte jen po zahuštění vašich přírodních řas? I takové zde najdete.

uvodka optimized

NOVINKA ARDELL EXTENSION FX

Kolekce Extension FX je určena pro všechny milovnice umělých řas, které mají rády výrazné kousky a zároveň vyžadují komfort při nošení. Řasy jsou extrémně lehké, při nošení je vůbec nepocítíte. Díky tenké nalepovací ploše, je lze přizpůsobit na všechny tvary i velikost očí. Pokud budou přeci jen pro vás příliš dlouhé a přesahovat délku víčka, jednoduše je z vnější části opatrně zastřihněte. Po nalepení není třeba maskovat přechod linkou. Jsou tak přirozené, že dokonale splynou s přírodními řasami.

Ardell Extension FX B Curl

b curl optimized

Přes to, že řasy B curl patří mezi výraznější, vzhledem k správně navrženému tvaru jednotlivých řas na očích vypadají neuvěřitelně přirozeně. Oči zvýrazní, ale i zvětší, což zalichotí celému obličeji. Vypadají úžasně, i když zvolíte jen jemné líčení. Přechod po nalepení je tak přirozený, že jej nemusíte maskovat očními stíny ani linkou. Jednoduše můžete nalepit jen řasy, přidat tvářenku, rtěnku a váš makeup bude hotový.

Ardell Extension FX D Curl

d curl optimized

Umělé řasy D curl jsou velmi husté a tvořeny menšími trsy. Díky tomuto efektu na očích nepůsobí nepřirozeně, i přes jejich délku a hustotu. Ve vnější části jsou kratší a prodlužují se směrem k vnějšímu koutku, což vytvoří sexy kočičí tvar oka. Při lepení nezapomeňte na kvalitní lepidlo na řasy, které je udrží na svém místě po celý den.

Ardell Extension FX L Curl

l curl optimized

L Curl patří mezi ten typ umělých řas, u kterého na první pohled nikdo nepozná, že řasy nejsou vaše. Jejich délka je vhodná i pro menší oči. Díky tomu, že je délka jednotlivých řas různá, jsou řasy maximálně lehoučké a perfektní pro každodenní nošení.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.