Kategorie eshopu

Líčení na pohovor – jaké zvolit produkty

Čeká vás pohovor nebo jiná zvláštní událost, na které potřebujete vypadat skvěle a zároveň mít jistotu, že se nemusíte neustále kontrolovat?

Čeká vás pohovor nebo jiná zvláštní událost, na které potřebujete vypadat skvěle a zároveň mít jistotu, že se nemusíte neustále kontrolovat? Toužíte po tom, aby vaše líčení vydrželo bezchybné po celý den? Důležité je sáhnout po produktech, které máte ověřené. Vyvarujte se pro takto speciální příležitosti zkoušení nových produktů, u kterých ještě nevíte, jaká bude jejich výdrž. Zda oční stíny budou držet a rtěnka se neobtiskne. V opačném případě byste si zbytečně zadělali na nepříjemnou situaci.

Sjednocení pleti je pro dokonalý vzhled naprosto nezbytné. Je jedno, zda potřebujete zakrýt pupínky nebo jen barevné nerovnosti. Podle potřeby krytí zvolte makeup nebo jen lehce krycí BB krém. Nejdůležitější je však tuto vrstvu pečlivě zafixovat transparentním pudrem. Pokud potřebujete co nejvyšší krytí, můžete sáhnout po tělovém pudru, který obličej ještě více sjednotí. Pamatujte, že méně je někdy více, proto nenanášejte zbytečně silnou vrstvu. Teprve až v případě nutnosti, lehce navrstvěte.

Místo klasických očních stínů použijte tužku na oči. Můžete ji využít nejen na linku. Vyplňte s ní celé víčko, poté rozmažte do ztracena a máte náhradu za stíny s tím rozdílem, že u tužky se vám nemůže stát, že by barva opadala pod oči nebo byste ji jedním nešikovným pohybem rozmazali. Další výhoda a záruka, že se vám během rozhovoru nestane nepříjemné faux pas.

Rozjasňujte, ale nepřehánějte to. Pudrový rozjasňovač naneste decentně na lícní kosti. Zapomeňte na trendy, které vidíte na instagramu. Určitě nechcete upoutat pozornost na lesklou špičku nosu, která vůbec nepůsobí přirozeně a zbytečně z krásného líčení dělá spíše karnevalovou masku. Naopak jemné rozjasnění velmi lichotí obličeji a dodá mu svěží a mladistvější vzhled.

normain jak se licit na poh

Pokud vám nebylo dáno a vaše rty jsou nejen úzké, ale i hodně světlé, nezbývá vám nic jiného, než nosit rtěnky. Sáhněte po dlouhotrvající barvě, u které máte stoprocentní jistotu, že ani během několika hodin se ze rtů neztratí ani neobtiskne. Díky vysoké pigmentaci není třeba ji vrstvit, stačí jeden, dva tahy, rty obtisknout a máte hotovo.

Celý makeup si ještě více pojistíte použitím fixačního spreje. Catrice fixační sprej se navíc postará o to, aby vaše pleť vydržela po celý den krásně matná a neleskla se v problematických oblastech.

normain jak se licit na po2

 

95% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.