Kategorie eshopu

Jednoduché strašidelné líčení

Halloween, karneval nebo párty zaměřená na strašidelné převleky si žádá originální makeup.

Halloween, karneval nebo párty zaměřená na strašidelné převleky si žádá originální, makeup. Nemusíte mít po ruce žádné extra drahé pomůcky, abyste vytvořili líčení, které bude nepřehlédnutelné a každého vyděsí. Stačí mít k dispozici kosmetiku, která má skvělou výdrž a pigmentaci. Pak už jen díky vaší fantazii můžete vytvořit, cokoliv vás napadne.

paintglow prouzky do vlasu

Crazy makeup a Halloween patří neodmyslitelně k sobě. Produkty značky Paintglow využijete ale i na líčení třeba na silvestrovský večírek. Kromě různých doplňků na obličej i tělo nabízí také divoké barvy na vlasy, které jsou dočasné a lze je snadno odstranit. Jestliže si chcete vytvořit jen barevné pramínky, vyzkoušejte paintglow barvy na vlasy. Jsou dostupné za velmi nízkou cenu, takže si můžete pořídit hned několik odstínů a vytvořit ve vlasech různě barevné pramínky. Zajímavě vypadá také ofina obarvena kontrastní barvou. Kombinovat můžete neonově žlutou, růžovou, zelenou nebo dokonce šedou.

2

Bez šíleně nalíčeného obličeje by to ale nešlo. Pokud se chystáte na večerní akci, použijte svítivé linky na oči. Aplikátor je precizní, takže ho snadno využijete nejen na líčení očí, ale i pro další zdobení v obličeji.
Nemáte dostatek času nebo se vám jen nechce vytvářet nic příliš složitého? Máte doma vysoce pigmentovanou černou tužku na oči nebo gelové oční linky? Pak si vystačíte jen s nimi. Na oči zvolte velmi výrazné, oční stíny a vystínujte je co nejvíce směrem k obočí. Pro ještě větší efekt můžete použít i umělé řasy, které oči mnohem více zvýrazní. Nemáte zkušenost s lepením? Nevadí, vyzkoušejte žhavou novinku. Magnetické řasy drží pomocí malých magnetů, stačí je přiložit k sobě a máte hotovo. Aplikace není vůbec složitá, stačí pár pokusů a dostatek trpělivosti.

ardell magneticke rasy

S barevným líčením očí bude dokonale ladit kontrastní, děsivě černá ústa. Nejprve si nakreslete lehkými tahy předlohu a poté vyplňte výrazně černou barvou. Nemusíte dbát na bezchybné linie a detaily. Naopak čím více nedbalé líčení bude, tím v tomto případě lépe.

4

Použité produkty pro článek

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.