Kategorie eshopu

Technic pressed pigment paletky stínů

Toužíte po super pigmentované paletce očních stínů, ale nechce se vám utrácet tisíce za produkty z parfumerie?

Toužíte po super pigmentované paletce očních stínů, ale nechce se vám utrácet tisíce za produkty z parfumerie? A stojí vůbec tak drahé paletky za to nebo se hravě vyrovnají mnohem levnějším variantám? Pokud máte rádi vysoce pigmentované oční stíny, ale nejste ochotni utrácet, pak se vám bude líbit novinka od značky Technic. Má krásný obal, pestrobarevný obsah a stojí jen pár stovek korun.

pal4
Nové paletky nabízí širokou škálu barev, které využijete, ať už máte modré, zelené nebo hnědé oči. Milovníci přírodních odstínů, zlaté a bronzové si přijdou na své u paletek s názvem Technic Venus Rising a Goddess. Barvy z nich se skvěle hodí pro modré a zelené oči. Nechybí jak matné, tak i třpytivé stíny. Odstíny jsou opravdu pestré a lze s nimi vytvořit krásné jemné i sexy večerní líčení.

pal2

Máte rádi barvy a nebojíte se ani zářivě růžové nebo tyrkysové modré? Pak jsou pro vás ideální Technic paletka Persian Violet a Vacay. Barevně jsou odvážnější a jejich sestavení potěší každého milovníka makeupu. Konzistence stínů je velmi jemná, takže stačí jen lehce nabrat kosmetickým štětcem a můžete se líčit. Třpytivé aplikujte plochým štětcem nebo prstem. Na očích skvěle drží po celý den.

pal3

Jednou z vlastností Technic očních stínů je, že s nimi oči vystínujete opravdu jako profesionálové. Nedělají šmouhy, neflekatí a vytvoří jemný, kouřový efekt. Pokud si pořídíte více paletek z této kolekce, nebojte se je kombinovat. Abyste však docílili toho nejhezčího výsledku, mějte po ruce kvalitní štětce na oční stíny. Husté a s jemným chlupem, jedině tak vám líčení půjde od ruky.

pal4

Paletky mají plastový obal bez zrcátka. I přes to vám udělají svým obsahem velkou radost. Nejen oční stíny umí značka skvělé. Velmi oblíbené jsou Technic rtěnky, v mnoha zajímavých odstínech. Na výběr je u rtěnek z několika textur, krémové i tekuté. Technic patří mezi nejlevnější kosmetické značky, ale i přes to nabízí vysokou kvalitu.

Použité produkty pro článek

https://www.normain.cz/technic-velka-paletka-pigmentu-v-ohnivych-odstinech-pressed-pigment-palette-venus-rising-21-9g
https://www.normain.cz/technic-velka-paletka-pigmentu-s-perskou-fialovou-pressed-pigment-palette-persian-21-9g
https://www.normain.cz/oci/liceni-oci/stetce-na-ocni-stiny
https://www.normain.cz/vysledky-filtrovani-produktu/rty/technic-adorn

100% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.