Kategorie eshopu

K čemu jsou pinzety na umělé řasy?

Výrazné a dlouhé řasy jsou korunou každého líčení.

Většinou sáhneme jen po řasence a snažíme se s ní vytvořit co nejlepší efekt. Pokud jsou však vaše řasy hodně krátké, jemné, zkrátka problémové, mnohem rychlejším a efektnějším řešením jsou umělé řasy. Odrazuje vás jejich aplikace a bojíte se toho, že řasy nezvládnete nalepit? Vaši obavu jednoduše vyřešíte kvalitní pinzetou na lepení umělých řas.

Pinzety se rozdělují podle jejich využití. Některé jsou určeny na lepení celých řas jiné pouze na drobné trsy. V případě magnetických řas je navíc tvar speciální, vybaven o dva magnetické pásky, na které řasy přilnou. Vy pak jen přiložíte k přírodním řasám, pinzetu semknete a máte hotovo.

Aplikace trsových řas
Jednoduchý tvar, který se pohodlně drží. Aby vám pinzeta v ruce neklouzala, je vybavena drobnými vroubky. Špičatým zakončením se jednotlivé trsy snadno nabírají a pohodlně usazují na víčko.

pinzeta compressor

Pinzeta na celé řasy je ke konci lehce zahnutá. Díky tomu umělé řasy jednoduše přitlačíte těsně k přírodním řasám. I tento typ můžete v případě potřeby využít na malé trsy.

2 compressor 2

Také u magnetických řas si můžete jejich aplikaci usnadnit. Speciálně navržená pinzeta je zakončena zaoblenými nožičkami, které kopírují tvar očí. Pokud se chystáte k pořízení nových řas z této řady, využijte cenově výhodné Ardell sady magnetických řas, jejíchž součástí je právě tento praktický pomocník.

3 900 compressor 1

JAK VYBRAT UMĚLÉ ŘASY
Při výběru věnujte pozornost nejen tvaru, ale i délce. Chcete-li spíše přirozený efekt, neměly by řasy v jejich středu přesáhnout 11 mm. Pro výraznější efekt se můžete dívat na délku až 13 mm. Tvar, který na očích vypadá nejvíce přirozeně, je ten, kdy se řasy postupně prodlužují od vnitřního koutku směrem k vnějšímu.

bloom d wispy compressor

Náš TIP pro přirozený pohled: Bloom 100% remi human hair DWispy

ardell 207 double up umele rasy nalepovaci velmi huste a dlouhe glamour compressor 

Náš TIP pro výrazný pohled: Ardell USA Double Up 207

Velmi oblíbená jsou lepidla na řasy Ardell a DUO. Vybírat můžete z průhledné i tmavé varianty a nechybí také lepidla pro citlivé oči nebo nositele kontaktních čoček.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.