Kategorie eshopu

Změna barvy rtěnky

Určitě znáte ten pocit, kdy si koupíte rtěnku, ale po čase zjistíte, že byste uvítaly, kdyby byla o něco světlejší a přirozenější.

Značka Essence přišla s novinkou, kterou využijete na všechny rtěnky, které máte doma a můžete tak jejich odstíny měnit dle libosti.

Rtěnka má bílou barvu a velice jemnou, krémovou konzistenci, která je příjemná na rtech. Při aplikaci stačí jeden tah, abyste docílily světlejšího odstínu s matným vzhledem.

Můžete také vyzkoušet ombré efekt, kdy ji nanesete pouze na střed rtů, který vybledne, ale okraj zůstane výrazný.Rtěnka má bílou barvu a velice jemnou, krémovou konzistenci, která je příjemná na rtech.

Při aplikaci stačí jeden tah, abyste docílily světlejšího odstínu s matným vzhledem. Můžete také vyzkoušet ombré efekt, kdy ji nanesete pouze na střed rtů, který vybledne, ale okraj zůstane výrazný.Tato rtěnka je perfektní volba pro všechny, kdo rádi experimentují a chtějí si u líčení užít i trochu zábavy.

Díky jemné konzistenci zůstane podkladová rtěnka neporušena a v perfektním stavu. Matný finish je aktuálně trendy a funguje na jakoukoliv lesklou rtěnku. Stačí nanést jen malé množství a během vteřiny se barva změní.Popisek do eshopu: Originální pomocník, který ve vteřině změní jakýkoliv odstín rtěnky na světlejší. Krémová konzistence je velice příjemná a rty nevysušuje. Efekt je matný a při použití pouze na střed rtů vytvoří moderní ombré efekt.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.