Kategorie eshopu

Catrice krém na rty Velvet matt

Konzistence rtěnek je velice příjemná, matný efekt na rtech nijak nevysušuje a rty nestahuje. Na pohled vypadají velice krásně a mají až saténově matný vzhled.

Všechny milovnice tekutých a matných rtěnek musí vyzkoušet kolekci Velvet matt od značky Catrice. Široká nabídka světlých i tmavých odstínů dodá vašim rtům pořádnou šťávu. Tekuté rtěnky jsou skvělé pro precizní aplikaci. Díky drobnému aplikátoru snadno vykreslíte kontury rtů a můžete je i lehce opticky zvětšit. Tato řada nabízí spoustu zajímavých odstínů, vyberou si jak milovnice nude odstínů, tak i ženy, které rády nosí výrazné rty. Konzistence rtěnek je velice příjemná, matný efekt na rtech nijak nevysušuje a rty nestahuje.

velvet matt catrice

Na pohled vypadají velice krásně a mají až saténově matný vzhled. Pigmentace rtěnek je střední, dodá rtům přirozenou barvu, pro vyšší krytí doporučujeme rtěnku navrstvit. Výdrž rtěnky je ovlivněna i samotnými rty, můžete jako podklad nanést konturovací tužku, což celkovou výdrž prodlouží. Dalším tipem pro výdrž rtěnky je obtisknout ji po aplikaci do ubrousku a pak znovu nanést lehkou vrstvu. Rtěnky mají kvalitní obal a nemusíte se bát vzít si je s sebou v kabelce, ať už se chystáte kamkoliv. Popisek do eshopu: Moderní matné, tekuté rtěnky v originálních odstínech. Střední pigmentace dodá vašim rtům pořádnou šťávu a přirozený, saténově matný efekt se skvěle hodí k jakémukoliv líčení. Konzistence je velice příjemná, lehká a rty nevysušuje. Pro lepší výdrž doporučujeme jako podklad nanést konturovací tužku. Obtisknutí rtěnky se vyhnete tím, že ji po aplikaci opatrně na rtech obtisknete do ubrousku.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.