Kategorie eshopu

NEJLEPŠÍ RTĚNKY NA ZIMU?

Milujete chladné počasí? Jak se zachumláte do hřejivého svetru, kabátu a nové pletené šály? Ale co rtěnka, jak zabránit nešťastnému přenosu na oblečení?

Vsaďte na matnou konzistenci a nemusíte se ničeho obávat! Matný efekt je proslulý svou vysokou výdrží. Naštěstí nemusí jít vždy o nepříjemné, vysušující rtěnky. Pokud je složení obohacené o jojobový olej nebo bambucké máslo, je rtěnka příjemně hydratační až pečující. Péče o rty je velice důležitá zejména v nízkých teplotách. Ochranu během dne poskytnou právě oleje, které uleví od pnutí a zároveň i zklidní.

ard 900

NEJLEPŠÍ SLOŽENÍ MATNÝCH RTĚNEK
Pokud chcete mít jistotu, že bude matná rtěnka na rtech vypadat bezchybně, sáhněte po matném, saténovém efektu. Nejen, že perfektně drží, navíc máte v tomto případě jistotu, že bude na rtech hezky pružná i po zaschnutí a nebude tvořit nevzhledné prasklinky.
Většina kosmetických značek v dnešní době dbá na složení, které je často čistě rostlinné. Například tekuté, matné rtěnky Catrice generation Mat mají veganské složení. Jejich aplikátor má drobnou velikost, kterou velmi jednoduše rty vykreslíte a vytvoříte pravidelné ohraničení rtů. Poté je jednoduše vyplníte. Vysoké krytí zajistí nejen krásný vzhled, ale i jednoduchou aplikaci. Rtěnku není třeba vrstvit.

cat 1 900

ZIMNÍ TRENDY

Oblíbenými odstíny jsou v období podzim/zima hnědá a červená. Pokud zvolíte správný odstín, jsou tyto barvy velmi lichotivé téměř pro všechny. Snadno se kombinují s jemným i výraznějším makeupem a sluší světlé i snědší pleti. Trendy a oblíbené odstíny lze najít i v kolekci rtěnek Ardell whipped cream. Rtěnka Toasted Nude má přirozenou, hnědou barvu a hodí na běžné denní líčení. Skvěle však vypadá i v kombinaci s kouřovým líčením očí. Máte rádi rudé rtěnky? Sáhněte po odstínu Ardell whipped Intense Lust. Sytá červená barva rozjasní celé líčení a zlepší náladu během zimních, pochmurných dnů.

rte 900

Přes to, že matné rtěnky skvěle drží, mohou se lehce obtisknout například na skleničku. Jemným přepudrováním transparentním pudrem se vyvarujete jakémukoliv přenosu barvy. Transparentní pleťové pudry jsou velmi praktické. Perfektně zafixují korektor pod očima a dokonale se přizpůsobí odstínu pleti. Pokud si tento typ produktu oblíbíte, odpadne vám starost s výměnou odstínu ve chvíli, kdy se začne vytrácet letní opálení.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.