Kategorie eshopu

Výrazné rtěnky a konturovací tužky

Líbí se vám výrazné rty, ale zatím jste si netroufli tento trend vyzkoušet? Nebojte se toho. Nemusíte sáhnout rovnou po rudé. Začněte pomalu s jen o málo výraznějšími odstín, než na jaké jste zvyklé.

Jakmile se v nich začnete cítit dobře, může zkusit tmavší. Moderní jsou i takové barvy, jako je modrá, zelená nebo dokonce černá. Nemusíte mít strach z oho, že by se vám během dne rozmazala. Když vsadíte na kvalitní rtěnky a barvy na rty máte jistotu, že vydrží po celý den na svém místě.
Které konturovací tužky se k výrazným rtěnkám nejvíce hodí, a která červená sluší všem? Máme pro vás spoustu skvělých tipů, které vám zpříjemní každodenní líčení.
Mezi naprostou klasiku patří nepochybně červené rtěnky. I ty lze však rozdělit na zářivě rudé, tmavší vínové nebo červeno-oranžové. Máme pro vás ukázku těch nejdokonalejších červených rtěnek.
Matné
Jordana v odstínu Hot Kiss je klasická rudá. Na rtech zářivá a sexy. Vypadá skvěle jak na plných, tak i na užších ústech. Matný efekt zajistí perfektní vzhled i výdrž.

normain inspirace rtenky 2

Technic lip cream mají krémovou konzistenci a zaschnou do matného efektu. Na rtech vytvoří jen lehký povlak, takže se skvěle nosí a rovnoměrně ztrácí ze rtů. Odstín Sateen Sarah je tmavší červená barva s trochu vínového nádechu.

normain inspirace rtenky vy

 

Krémové
Jestliže dáváte přednost klasickému, středně lesklému efektu, zaměřte pozornost na kolekci rtěnek značky Body Collection. Odstín Salsa je sytá, rudá barva, která kryje hned v první vrstvě. Na rtech drží, nevysušuje je a nezvýrazňuje nedokonalosti.

normain inspirace rtenky 3

Máte-li rádi tužkové balení, můžete vyzkoušet Technic Colourmax krémové rtěnky. Mají hned několik rudých odstínů. Mezi nejzajímavější patří Deep Red, který je tmavší až lehce vínová.

normain inspirace rtenky 4

Nudí vás červená? Co takhle fialová, modrá nebo zelená? Přesně takové barvy rtěnek nabízí originální značka v kolekci Saffron lipstick zombie. Úžasně krémová konzistence a stoprocentní krytí, vyzkoušejte.

normain inspirace rtenky 03

normain inspirace rtenky 06

Konturovací tužky
Většina výrazných rtěnek je již v takové konzistenci, která perfektní drží a ze rtů se nehne. Použít před jejich aplikací konturovací tužky však není úplně zbytečné. Docílíte díky nim mnohem dokonalejšího vzhledu a tvaru. Není třeba mít ke každé rtěnce odpovídající odstín tužky. Vyberte takový, který ladí s barvou vašich rtů. Taková tužka se totiž bude hodit k jakékoliv barevné rtěnce.

Použité produkty v článku

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.