Kategorie eshopu

Matné rtěnky Dermacol

Při nošení rtěnek je naprosto nejdůležitější to, jak drží. Barvu můžete zvýraznit navrstvením, vysušující konzistenci zmírnit hydratačním podkladem. 

Pokud ale rtěnka nedrží, ztrácí se rychle, nerovnoměrně nebo se dokonce rozpíjí mimo rty, pak jde o velký propadák. Potřebujete-li, aby s vámi vydržela co nejdéle bez nutnosti ji neustále hlídat a opravovat, vsaďte na matné, tekuté rtěnky.

dermacol rtenky matte 900 compressor

Dermacol Matte Mania

Vysoce držící rtěnky nemusíte hledat v parfumerii a utrácet za ně tisíce. U české značky Dermacol najdete hned několik řad, které nabízí vysokou pigmentaci i skvělou výdrž. Oblíbené se rychle staly Dermacol Matte Mania rtěnky, dostupné v mnoha výrazných i nude odstínech. Nemáte rádi na rtech příliš silnou vrstvu, která jemnou kůži stahuje a způsobuje nepříjemný pocit pnutí? Přesně tento pocit při nošení Matte Mania mít nebudete. I přes matný finish jsou na rtech ultra lehké a netvoří nepříjemnou krustu.

Také pigmentace potěší. Matné rtěnky mají sytou barvu v již jedné vrstvě. Nanášejte je vždy v menším množství, o to déle na rtech vydrží. Nezapomeňte před jejich aplikací na peeling rtů, který odstraní veškeré odumřelé buňky. Rtěnka bude nejen lépe vypadat, ale i držet.

dermacol rtenky matte 1 900 compressor

Nejoblíbenější odstíny

Mezi velmi žádané patří především světlejší barvy, které se hodí pro jakoukoliv příležitost. Unosíte je do práce, na nákupy s kamarádkami nebo příjemně strávené chvíle s přítelem. Perfektně se ladí i k výrazným kouřovkám, proto jsou skvělými adepty také na večerní nošení a k výraznému makeupu.

15 compressor

Díky drobnému a dokonale tvarovanému aplikátoru je jejich nanášení hračka. Bezchybný vzhled s ním vykouzlí i začátečníci. Nebojte se mezi sebou odstíny kombinovat, můžete tak vytvořit moderní, ombré efekt rtů.
Rádi byste vyzkoušeli i jiné značky? Podívejte se na matné rtěnky Jordana matte nebo Technic Liquid lipstick.

90% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.