Kategorie eshopu

Saffron rtěnky Zombie Edition

Patříte mezi milovnice kosmetiky a výrazných rtěnek v neobvyklém obalu? Pak byste si neměli nechat ujít originální a tak trochu strašidelné Zombie rtěnky značky Saffron.

Balení zdobené lebkami zaujme na první pohled, je trochu strašidelné, ale hlavně originální. Také odstíny jsou velmi nevšední, najdete zde tmavě zelenou, fialovou a dokonce i černou. Zajímavý je nejen obal, ale i obsah. Konzistence je velice příjemná a pigmentace vysoká. Jste-li milovnice výrazných barev, musíte rozhodně tuto novinku vyzkoušet.

rtenky zombie

V první řadě vás tato netradiční kolekce rtěnek zaujme svými obaly a škálou barev. Najdete si zde klasický odstín rudé, oranžovou, ale i barbie růžovou. Pro ty, které mají radši tmavší rty, je zde tmavě zelená, modrá a hned dva odstíny fialové. Všechny barvy jsou skvěle pigmentované a stačí jedna vrstva pro plné krytí. Není ani nutné použít k nim konturovací tužku. Snadno rty vykreslíte precizně a dokonale zvýrazníte jejich tvar.

rtenky zombie detail all

Toužíte po tom vyzkoušet si temnou černou? Máte příležitost. I tato barva nechybí v nabídce a opět nabízí prvotřídní pigmentaci, stačí jedna vrstva, aby vaše rty zahalila do totální temnoty. Neobsahuje třpytky ani shimmer, je krémová s jemným leskem. Černé rtěnky jsou velmi výjimečné a nedostatkové, jen tak někde je neseženete. Značka a kosmetika Technic očividně ví, co je trendy.

rtenky zombie detail

Pokud máte pocit, že je na vás pigmentace rtěnek už trochu moc, stačí nanést jen malé množství, které rtům dodá jen jemný nádech barvy.

rtenky zombie detail all d2

S líčením je můžete i sladit, na oči naneste zelené oční stíny, obsahující shimmer a doplňte zelenou rtěnkou. Abyste rtům dodali ještě větší šťávu a co nejvíce je sjednotili s líčením očí, naneste stejný stín i na střed rtů.
Perfektní kolekce, kterou využijete, pokud máte rády velmi výrazné líčení. Skvěle se hodí na karnevalový makeup nebo divokou párty.

 

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.