Kategorie eshopu

KTERÁ RTĚNKA NEJDÉLE DRŽÍ?

Výdrž je jednou ze základních vlastností rtěnek, která je pro nás většinou na prvním místě.

Pokud se rtěnka i při pouhém napití na rtech rozmaže, rozhodně nebude patřit mezi ty, po kterých rádi a pravidelně saháme. Jakou konzistenci tedy zvolit, aby na rtech vydržela bez chyby a přežila všechny nástrahy během dne?

1 900 compressor 5

JAK NA TO
Jestliže vám opravdu záleží na výdrži, vybírejte vždy v kategorii rtěnky a barvy na rty. Klasická, krémová textura vaše očekávání nikdy nenaplní. Zaměřte se proto spíše na tekutou konzistenci a barvy, které se do rtů doslova vpijí a neleží na jejich povrchu. Barva se vsákne do kůže, zabarví ji a vy pak máte jistotu, že se během dne nerozpije ani nerozmaže.

NEJDÉLE DRŽÍCÍ RTĚNKA
Nic nevydrží na rtech tak dlouho, jako fix. Jakmile s ním vykreslíte rty, okamžitě je zabarví a nezanechá absolutně žádnou vrstvu na povrchu. Není šance, že by se vám rozmazala a dokonce i výdrž je bezkonkurenční. Ardell fix na rty zabarví na celých 24 hodin. I následující den budou mít vaše rty stále hezky barevný nádech.

3 900 compressor 6

APLIKACE
Nanášení je trochu složitější a je opravdu nezbytné dbát na precizní aplikaci. Rty pomalu a přesně vykreslete a dávejte pozor, abyste barvu nepřetáhli mimo okraj rtů. Díky konzistenci se rtěnka vpije a jen těžko jde upravit tak snadno, jako v případě obyčejné rtěnky. Dejte si proto na čas a nanášejte fix raději pomalu a pečlivě.

2 900 compressor 5

PUDR NA RTY?
Další spolehlivá konzistence, která na rtech drží, aniž by se rozmazala, je pudr na rty. Barva v prášku zabarví, nerozpíjí se a oproti krémové rtěnce vydrží mnohem déle. Barvu ve formě pudru můžete na rty aplikovat prsty nebo pomocí plochého kosmetického štětce. Aplikace je snadná a vcelku zábavná Zejména pro ty, kdo rádi experimentují s kosmetikou a zkouší novinky.
Praktické malé balení navíc můžete přihodit do kabelky, ve které vám nezabere žádné místo. Hravě pudr na rty skryjete třeba i do kapsy nebo malého psaníčka na párty.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.