Kategorie eshopu

Které rtěnky nejdéle vydrží?

Neslíbatelné rty? Žádný problém! Kvalitní matná rtěnka vydrží vše.

Zejména dopřejete-li si rádi výraznou barvu na rtech, měli byste dávat přednost matnému efektu. Žádná jiná rtěnka totiž nevydrží tak dlouho. Zapomeňte na nepříjemný, tvrdý povlak, který se ze rtů nevzhledně ztrácí a těžko odličuje. Podívejte se na náš test a objevte rtěnky, které stojí opravdu za to.

Dermacol 16h lip colour jsou na trhu již delší dobu. Našly si své oblíbence, ale i odpůrce. Proč? Jaké jsou pozitivní a jaké negativní vlastnosti těchto rtěnek?

dermacol 900 compressor

Začněme tím, čím vynikají. Výdrž je v tomto případě opravdu neuvěřitelná. S klidem s vámi zvládnou celou pracovní dobu. Díky velmi odolné a dlouhotrvající vrstvě je však na rtech ucítíte a mohou způsobovat i lehce nepříjemné pnutí. Pokud navíc rtům nedopřejte před jejich aplikací pořádnou péči, může se stát, že nevydrží až tak dlouho a budou se nerovnoměrně ztrácet. Zásadní je tedy před jejich aplikací provést peeling rtů a nanášet je v jedné tenké vrstvě.

ardell fix 900 compressor

Není moc rtěnek, o kterých lze napsat, že vydrží déle jak zmiňované 16h Lip Colour. To ale neplatí pro Ardell fixy na rty. Barva se okamžitě vpije, zabarví a nezanechá žádnou vrstvu. Díky tomu se nemusíte bát obtisknutí nebo rozmazání. Zkoseným aplikátorem rty vykreslíte do dokonalého tvaru. Výdrž je u těchto rtěnek výhodou i nevýhodou. Ve chvíli, kdy rtěnku chcete odlíčit, jde to jen velmi těžce. Počítejte proto raději s tím, že odstín, který nanesete, budete nosit i dva dny, než se začne ztrácet.

Jestliže patříte mezi milovníky tekutých rtěnek s matným finishem a záleží vám na pohodlí během nošení, vyzkoušejte tekuté rtěnky Ardell Whipped matte. Na rtech vytvoří lehkou vrstvu, která nepne a vy ji během nošení vůbec nepocítíte. Nevysušují, naopak rty zanechají hezky vláčné. Jedno malé mínus však přeci jen mají. Jelikož barva nezaschne do suché vrstvy, při pití se mohou lehce obtisknout na skleničku.

ardell tekut 900 compressor

Značka Dermacol má v nabídce hned několik variant matných rtěnek. Pokud netoužíte po celodenní výdrži, vystačíte si s levnější řadou rtěnek Matte Mania. Jsou pohodlné při nošení, nevysušují a perfektní kryjí. Nezvýrazňují nedokonalosti, takže i když vaše rty nebudou příliš ve formě, přes to na nich rtěnka bude vypadat bezchybně.

 

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.