Kategorie eshopu

Světlé nude odstíny rtěnek

Výrazné líčení očí, světlé rty nebo jen přirozený makeup s decentním odstínem rtěnky? Obě tyto kombinace nikdy nevyjdou z módy a vždy podtrhnou přirozenou krásu.

Výrazné líčení očí, světlé rty nebo jen přirozený makeup s decentním odstínem rtěnky? Obě tyto kombinace nikdy nevyjdou z módy a vždy podtrhnou přirozenou krásu. Pokud jste dosud neobjevili kouzlo rtěnek, můžete začít právě u tzv. tělových nude odstínů, které jsou velice oblíbené a také trendy. Zapomeňte na nepřirozené, korektorové rty. V čele kosmetických trendů jsou rtěnky v barvě vašich rtů, které je zvýrazní a přitom zachovají přirozený vzhled. Jsou ideální, ať už se chystáte do práce, na nákupy s kamarádkou nebo rande s přítelem. Můžete je nanést i bez zrcátka bez obavy z toho, že nepřesná aplikace půjde nějak výrazně vidět.
Máte rádi matný efekt? Pak si zamilujete ultra lehké Technic lip creamy. Jejich konzistence je velmi příjemná, na rtech zaschne, ale nevytvoří tvrdou krustu. Rty jsou stále hezky hebké bez nepohodlného pocitu pnutí. Ztrácí se rovnoměrně a hlavně, vypadají úžasně. Odstín Technic Jersey Jayne je barva, kterou můžete nosit ke každému líčení. Zvýrazní barvu vašich rtů i tvar.

1 compressor

Pokud máte radši rtěnky více do růžova, mohla by vás od stejné značky zaujmout řada Technic Colourmax a odstín Nude, který na vás bude vypadat senzačně, ať už jste blondýna, bruneta nebo zrzka. Přes to, že jde o matnou rtěnku, je konzistence příjemně krémová. Rty zanechá hezky hebké a hydratované. Skvěle drží a nevysušuje. Nezalézá do vrásek a má jemnou, sladkou parfemaci.

2 compressor

Bezchybné nude rty vytvoříte hravě i s Jenny Lane rtěnkou v odstínu Pure. Má světle hnědou barvu, která rtům dodá šťávu a opticky je zvětší. Plnost zajistí také jemný odlesk, který v kombinaci s přirozeně matným efektem vypadá dokonale. Díky hydratační konzistenci se příjemně nosí a nezalézá do vrásek. Rtěnka se nerozpíjí a skvěle drží.
Jestliže dáváte přednost spíše třpytkám nebo perleti, zamilujete se do kolekce značky Body Collection, ve které objevíte spoustu krásně rozjasňujících, světlých rtěnek. Celá řada obsahuje převážně tlumenější barvy jako například Sugar Plum.

3 compressor

Najdete zde velký výběr neutrálních odstínů, které rtům dodají sytost, ale nepůsobí příliš výrazně. Hodí se k dennímu i večernímu líčení. Jejich konzistence je navíc velice komfortní. Nechybí také skvělá pigmentace v již jedné vrstvě.

svetle rtenky bc compressor

Použité produkty:

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.