Kategorie eshopu

VODĚODOLNÉ KONTURKY NA RTY JENNY LANE

Lesk pod roušku? Rozhodně ne. Po rtěnce zase můžete sáhnout jen tehdy, pokud je tekutá a matná. I přes to ale taková rtěnka není stoprocentně odolná, a většinou se obtiskne. S čím můžete být naprosto v klidu, jsou konturovací tužky.

Ty voděodolné se navíc o roušku ani neotřou a i po několika hodinách nošení budou rty jako čerstvě vykonturované.
Potřebujete tip na opravdu perfektně držící a voděodolné tužky na rty? Podívejte se na ty od české značky Jenny Lane. Kromě spousty dalších produktů, jako jsou oční stíny, řasenky na oči i vlasytvářenky a pudry, nabízí právě i voděodolné tužky na rty.

1 900

Jenny Lane Automatic

Automatické tužky jsou nejlepší volba. Nemusíte řešit ořezávání náplně a hlavně, díky jejímu úzkému průměru rty vždy dokonale vykreslíte, i když už není úplně do špičky. Náplň je tak úzká, že se s ní rty vykreslují snadno až do vypotřebování. Jenny Lane nabízí několik odstínů, které se hodí k nude barvám, ale i tmavším rtěnkám. Pokud si však chcete rty vybarvit pod roušku, na rtěnku zapomeňte a s klidem konturku použijte na vyplnění celých rtů.

Na rty se nanáší velice pohodlně a vydrží několik hodin. Díky vysouvacímu systému je tuha uvnitř skrytá a stále měkká. Potřebujete poradit s výběrem odstínu? Podívejte se na ukázku konturovacích tužek na rtech.

Odstíny číslo 12 a 14 jsou velmi oblíbené nude barvy. Přizpůsobí se hnědým, ale i světle růžovým rtěnkám. Velmi hezky vypadají ale i samostatně. Díky krémové konzistenci se snadno roztírají. Voděodolný efekt je ale udrží na svém místě a barva se ani nehne.

2 900

Odstíny číslo 11, 13 a 15 patří mezi výraznější. Skvěle vypadají se rtěnkou, ale i samostatně. Pokud konturu nanesete a poté lehce rozmažete, rty získají šťavnatou barvu. Když konturkou rty naopak celé vykreslíte, docílíte nádherně syté barvy. Pod rouškou či respirátorem i tyto tmavší barvy skvěle drží.

3 900

Jenny Lane kosmetika patří mezi oblíbené české značky, které jsou za příznivou cenu. Jejich sortiment obsahuje i spoustu doplňků pro krásné líčení.

96 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 2255 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    12. 09. 2021

    • Jsem moc spokojená. Komunikativní. Vyšli mi vstříc. Rychlé dodání.

    Jsem moc ráda, že společnost Normin jsem objevila. Za mě velká spokojenost.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.