Kategorie eshopu

Catrice rtěnky neo natured

V této limitované kolekci najdete dva výrazné, tmavší odstíny a jeden přirozenější, tzv. nude odstín. Rtěnky jsou vysoce pigmentované, krémové a bez obsahu shimmeru či třpytek.

Značka Catrice je světoznámá svými vysoce kvalitními rtěnkami za přijatelné ceny. Oblíbené jsou zejména jejich limitované kolekce. Neo Natured nabízí tři originální odstíny rtěnek ve velmi zajímavém balení připomínající bambusové dřevo. Obal je kvalitní a pevný.

V této limitované kolekci najdete dva výrazné, tmavší odstíny a jeden přirozenější, tzv. nude odstín. Rtěnky jsou vysoce pigmentované, krémové a bez obsahu shimmeru či třpytek. Ideální pro všechny, které milují výrazné a hebké rty. Konzistence vůbec nevysušuje, je příjemná a vyživující.

rtenky catrice neo natured

Rtěnky dodají vašim rtům plnou barvu v již jednom tahu, není třeba je vrstvit. Na rtech vypadají krásně a mají lehce saténový finish. Pro co největší výdrž rtěnky, doporučujeme jako první rty lehce přetřít korektorem či makeupem, poté použít konturovací tužku, kterou se nebojte vyplnit celé rty a na závěr pečlivě naneste rtěnku. Pokud si nejste jisty přesností, použijte štětec na rty. Abyste se vyvarovaly obtiskování rtěnky, po nanesení rty lehce obtiskněte do ubrousku.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.