Kategorie eshopu

Pánská toaletní voda Dorall Collection Blue Safe

Ne každý má v oblibě uni-sex vůně, u kterých je mnohdy opravdu těžké rozeznat, zda se jedná o dámský či pánský parfém.

Je zde sice výhoda, že se můžete dělit s partnerem, na druhou stranu, pokud hledáte opravdu mužnou parfemaci, není to zrovna ideální volba.

I pánové si rádi dopřejí bohatý výběr, když jde o nákup nové vůně. Oproti ženám jim však příliš nezáleží na obalu, jak spíše na složení. Mezi hlavní požadavky u nich většinou vítězí výdrž. Značka Dorall Collection nabízí spoustu výrazných, ale i sportovních a svěžích pánských parfémů. Obaly jsou jednoduché, ale mají styl a praktický tvar.

dorall blue safe 900 1 compressor

Jaké jsou první dojmy?
Osvěžující toaletní voda Dorall Collection Blue Safe má originální a intenzivní složení. Je pronikavá, ale zároveň svěží, jako sportovní sprchové mýdlo. Toaletní voda je naladěna na sportovně-elegantní notu, což je aktuálně u moderního může velmi oblíbená varianta. Ideální je nejen pro každodenní nošení, ale také ve chvílích, kdy chcete být středem pozornosti.

dorall blue safe 900 compressor

Složení
V úvodu nejvíce vyniknou dřevité tóny, díky kterým je toaletní voda Blue Safe hodně aromatická a osobitá. Tóny levandule a máty zase přináší extrémní příval svěžesti a lehkosti.

  • Levandule
  • Máta
  • Kosatec
  • Santalové dřevo
  • Pižmo

Pro koho se hodí?

Tato toaletní voda představuje ideální volbu pro muže 21. století. Je elegantní, lehce sportovně založená a budí pozornost. Vyvolává příjemné, povzbuzující pocity a chuť do života. Má v sobě velkou sílu, ale i eleganci, která se odráží i v samotném balení.

dorall blue safe 900 2 compressor

Pokud si nevíte rady s dárkem, je pánský parfém nejlepší volba. Krásnou vůní nikdy neurazíte. V případě, že si ji obdarovaný oblíbí, potěší ho u značky Dorall Collection velmi nízké ceny.

Také pro dámy má Doral Collection bohatý výběr. Rádi byste se naladili na teplejší počasí a začali používat jarní, květinovou vůni? Podívejte se na náš žhavý tip na dámskou parfémovou vodu JFenzi Mon Amie.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.