Kategorie eshopu

Vyrovná se levná kosmetika značkám z parfumerie?

Stále pochybujete o tom, zda je možné, aby se levná kosmetika vyrovnala té několikanásobně dražší?

Používáte levné dekorativní produkty a říkáte si, jestli náhodou o něco nepřicházíte? Dobrá zpráva i levná kosmetika můžete fungovat tak, jak mnohem dražší produkty parfumérkových značek. Nevěříte?

Skvělou ukázkou je značka Technic. Jejich sortiment je tak rozsáhlý, že by se jejich stojan nemusel za nic stydět i vedle takových velikánů jako je Nars, Benefit nebo Huda Beauty. Najdete u nich vše, od umělých řas, přes dekorativku až po péči. Oproti cenám, na jaké jsme zvyklé v parfumerii, se ale Technic drží při zemi. Odráží se to sice na designu balení, které je většinou velmi jednoduché, ale všichni víme, že podstatnější je obsah.

Patříte mezi milovníky rozjasňovačů a stále jich nemáte dost? Rádi zkoušíte různé odstíny, barevné odlesky a všechny možné konzistence? Vyzkoušejte Get Gorgeous rozjasňovače. Oblíbíte si je, pokud máte rádi pevnou, zalisovanou texturu a jemné odlesky.

technic rozjasnovac 1 900

Na výběr je z mnoha odstínů. Můžete vyzkoušet divočejší barvy nebo jemný a asi nejoblíbenější tzv. champagne, který na tváři vytvoří přirozený lesk.

Přes to, že jsou Technic rozjasňovače zalisované, velmi jednoduše je naberete na jakýkoliv štětec. Díky konzistence téměř vůbec nepráší a na tvářích spolehlivě drží. Některé rozjasňující pudry je třeba vrstvit, abyste viděli alespoň malý odlesk. V tomto případě stačí jedna aplikace pro dokonalý odlesk.

Technic get gorgeous rozjasnovac2

Máte rádi multifunkční kosmetiku? Technic rozjasňovače perfektně fungují i na očích. Zapojte je do vašeho denního líčení a uvidíte, jak krásně budete vypadat. Skvěle se hodí na rozzáření vnitřních koutků, ale i na střed očí.

Zaujala vás značka Technic a potřebujete další tipy? Podívejte se bloggerské recenze Technic kosmetiky, ve kterých najdete nejen detailní fotky produktů, ale líčení s nimi.

100% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.