Kategorie eshopu

BÁZE POD MAKEUP PRO BEZCHYBNOU PLEŤ TECHNIC MATTE FIX

Docílit bezchybné pleti, i když vás trápí nedokonalosti, dnes už není žádný problém. Stačí kvalitní makeup a korektor.

Úplně největším pomocníkem pro vyhlazení povrchu pleti je však primer neboli báze pod makeup. Nejde jen o dekorativního pomocníka. Složení podkladové báze může poskytovat i péči, pleť během dne chránit proti vnějším vlivům, hydratovat a zklidňovat.

Právě báze pod makeup s pečujícím složením patří mezi nejoblíbenější a nemusíte za ně utrácet zrovna tisíce. Kvalitní produkty lze najít i u levných značek jako je Technic makeup. Nevěříte? Přesvědčte se a vyzkoušejte kosmetické duo z řady Matte Fix, které vykouzlí pleť bez jediné chybičky.

Technic makeup matte fix
I přes to, že jde o matující řadu, nemusíte se bát toho, že by makeup vysušoval nebo zanechával až příliš matný efekt. Konzistenci má příjemně krémovou a je vhodný i pro starší, sušší pleť. Efekt je přirozený a odstín splyne s pletí. Makeup není třeba vrstvit, stačí jen malé množství pro zakrytí nedokonalosti a sjednocení.

2 900

Balení je s ohledem na cenu velmi povedené. Praktickou pumpičkou naneste požadované množství a zbytečně neplýtváte. Nevíte si rady s odstínem? S přicházejícím teplým počasím a sluníčkem raději sáhněte po odstínu o číslo tmavší, než jste používali do teď. Kvalitní makeup se přizpůsobí o odstín světlejší i tmavší pleti. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, pořiďte si dvě barvy, které pak spolu můžete mixovat.

1 900

Čím vyrovnat nerovnosti na pleti a zakrýt rozšířené póry. Báze pod makeup je skvělým pomocníkem, ale může zároveň nadělat mnoho škody. Pokud zvolíte nepříjemnou, zatěžující texturu, na kvalitě pleti se to bohužel časem odrazí. Technic primer matte fix má velmi lehkou, neumělou texturu, která připomíná spíše pečující sérum, než bázi. Do pleti se lehce vsákne, neleží jen na povrchu a neucpává póry. Díky němu je pleť dokonale hladká a bezchybná. Kapátko umožňuje přesné dávkování. Vyhněte se však tomu, aby se aplikátor dotýkal pleti a přenášel tak bakterie do lahvičky a poté na pleť. Bázi naneste raději přímo na prsty a rovnou zapracujte.

3 900

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.