Kategorie eshopu

DLOUHÉ A ZDOBENÉ NEHTY ZA PĚT MINUT

Trápíte se tím, že vaše nehty nikdy nedosáhnout délky, jakou byste si přáli?

Ne všechny nehty si dokáží udržet svou délku. Ať už je to způsobeno lámáním nebo prostě tím, že rostou velmi pomalu. Je možné si pomoci umělými tipy a gelem, které vlastní nehet zpevní a ten pak pomalu podrůstá, až nehet potahujete už pouze gelem. Tato metoda však není finančně úplně nenáročná a je třeba chodit na doplnění již po několika týdnech.

Pokud chcete navíc nehty zkrášlit a dodat jim délku jen dočasně, například na nadcházející slavností události, pak je nejlepší zvolit dočasné umělé nehty. Jejich lepení je dnes mnohem šetrnější, jak dříve a při opatrném sundávání nehet nepoškodí.

clanek nehty 3

Umělé nehty bez zdobení

Chcete spíše jen prodloužit a netoužíte po výrazném zdobení? Zvolte přírodní vzhled nehtových tipů, které se hodí skvěle nejen pro speciální událost, ale i na běžné nošení. Mají jen jemné, mléčné zabarvení a působí díky tomu velmi elegantně. Čím nikdy nic nezkazíte, je francouzská manikúra, decentní a stylová. Výhodou nenápadného zdobení také je, že se vám jen tak neomrzí a můžete je používat opakovaně.

U značkových umělých nehtů v sadě většinou nechybí lepidlo, které má spolehlivou výdrž. Vyvarujte se neznačkovým lepidlům, které by vaše nehty mohly zbytečně poškodit. Navíc u nich nemáte jistotu, že budou dostatečně držet. U značky Diva Nice cosmetics najdete spoustu elegantních designů a můžete vybírat i z různých trendy barev.

clanek nehty 1

Umělé nehty zdobené

Chcete vyzkoušet nejen delší nehty ale i výrazné zdobení? Již hotové zdobení potěší všechny, kdo nemají velký talent nebo trpělivost na zdobení pomocí laků. Jane Love Nails umělé nehty s barevnými flitry vypadají naprosto dokonale. Ani značka Ardell nezůstává pozadu a můžete si vybrat z různých tvarů. Vyzkoušejte něco nového, například stiletto umělé nehty jsou ve světě velkým trendem a nyní si je můžete dopřát i vy a za pár korun.

clanek nehty 2

POSTUP

Před lepením nehet vždy odmastěte. Stačí použít malé množství odlakovače. Pokud máte problém s tím, že vám i laky na nehty dlouho nevydrží, použijte raději i pěnovou houbičku, která povrch lehce zdrsní, aniž by nehet poškodila.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.