Kategorie eshopu

Jfenzi Mon Amie - květinovo ovocná vůně

Jfenzi Mon Amie - květinovo ovocná vůně

Parfémovaná voda Mon Amie patří do květinovo-ovocné kategorie. Je jemná a svěží, proto se nejvíce hodí do horkých, letních dnů.

jfenzi mon ami edp damska

Jaká je?

V parfému nejvíce vynikne kaktusový květ, který mu dodává velice zajímavý a nevšední nádech. Na první dojem je elegantní, smyslný, ale přitom hravý a rozhodně nepatří mezi tuctové kousky, které zaniknou v davu. Jakmile se trochu rozleží, vyniknou růže, které v kombinaci s jasmínem a frézií působí velmi smyslně. Základ pak tvoří cedr a dřevité tóny, které celé složení dokonale podkreslí a postarají se o to, aby vůně nepostrádala také špetku exotiky a tajemna.

Složení:

Hlava: kaktusový květ
Srdce: frézie, jasmín, růže
Základ: cedr, dřevité tóny

jfenzi mon ami edp damska2

Pro koho se hodí?

Vůně je elegantní, jemná, ale přitom osobitá a díky kaktusovému květu hodně šťavnatá a nevšední. Máte-li rádi v parfému pudrové tony, budete nadšené. Rozhodně se nedá říci, že by byla limitována věkem, naopak. Hodí se jak k mladým slečnám, tak i pro zralé dámy. Oceníte ji na denní i večerní nošení.

jfenzi mon ami edp damska 3

Výdrž:
Květinové tóny jsou velmi jemné a postupně se rozleží do nenápadného, svěžího závanu. Díky kaktusovému květu a dřevitým tónům však jen tak nevyprchá. Pokud ji během dne alespoň jednou doplníte, bude stále hezky intenzivní.

Použité produkty do článku:

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.