Kategorie eshopu

JENNY LANE PLEŤOVÉ PUDRY A TVÁŘENKY

Každý rok s příchodem vysokých teplot řešíme to samé. Po jakých produktech sáhnout, aby makeup vydržel v top stavu po celý den?

Věřte, že se nemusíte omezovat a vzdát svých oblíbených produktů, aby vaše líčení vydrželo letní teploty. Pokud sáhnete po kvalitních značkách a té správné konzistenci, můžete si s makeupem vyhrát i přes léto.

Co myslíte, že nejvíce obličej rozzáří a zvýrazní? Ano, je to tvářenka. S tvářenkou můžete vykouzlit krásně šťavnaté nebo rozjasněné tváře. Lehce vykonturovat lícní kosti, zkrátka zvýraznit co chcete a naopak potlačit, co se vám nelíbí. Letní tvářenka by měla být lehká a nedělat fleky i v případě, že se přes den trochu zapotíte nebo osvěžíte obličej vodou.

Čím lehčí bude konzistence pudru, tím lépe. U české značky Jenny Lane najdete několik různých barevných variant, které vaše tváře krásně zvýrazní. Postačí už jen řasenka, balzám na rty a svěží letní makeup je na světě. Máte rádi rozjasněný obličej? Krásně barevný, ale přitom neutrální je na tvářích Jenny Lane rozjasňovač č. 44. Jako stvoření na léto, co myslíte? Na první pohled se může zdát barevné složení až příliš divoké, na obličeji však vytvoří výrazný, ale neutrální odlesk. Perfektní na rozjasnění míst, které chcete, ať v horkých letních dnech vyniknou.

jl pudr 1

Objevte kouzlo matného bronzeru s kapkou korálové barvy. Dokonalá letní tvářenka, která opálenou pokožku lehce rozjasní a tropická, korálová barva dodá zase obličeji svěží vzhled. Krásná letní kombinace, kterou si oblíbíte na denní i večerní líčení. Výhodou pudrů Jenny Lane je, že téměř vůbec nepráší. Velmi dobře se s nimi pracuje a díky ne příliš vysoké pigmentaci, si nemusíte dělat starosti se složitým stínováním nebo třeba s tím, že by se vám během dne z tváří umazala a nadělala fleky.

jl pudr 2

Pokud se neobejdete bez pudru, Jenny Lane nabízí všechny možné barvy. Zelenou na ztlumení zarudnutí. Fialovou na potlačený tmavších míst na obličeji, ale i béžovou klasiku, která tvář spolehlivě zmatní na celé dopoledne.

Trápí vás nedokonalá pleť? Zůstaňte u svého osvědčeného postupu, pouze uberte na vrstvách. Zakryjte pupínky jen lehkou vrstvou krycího korektoru a nechte pleť dýchat.

jl pudr 3

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.