Kategorie eshopu

LETNÍ SLEVY A VÝPRODEJ KOSMETIKY

Rádi nakupujete v akcích? Baví vás výhodné ceny a slevy, které vaší objednávku sníží až o polovinu?

Máte štěstí, letní akce a slevy jsou totiž nyní v plném proudu. Platí na levnou i luxusní kosmetiku. Potřebujete nové umělé řasy, rtěnku do práce v přirozené barvě nebo chcete vyzkoušet nové barvy rozjasňovačů? A co třeba koupit svému protějšku parfém pro muže? Projděte si kosmetický eshop normain.cz nebo se rovnou podívejte na naše TOP tipy, které musíte vyzkoušet!

1 optimized

Také se vám neustále ztrácí gumičky do vlasů? Nyní je v akci koupíte již od 2 Kč. Klasické látkové nebo gumičky podobné invisibble bubbles, které díky spirálovitému tvaru nezanechají ve vlasech otlak. Gumičky jsou skladem ve všech barvách, neutrální, ale i trendy neonové.

Máte problém s třepením a lámáním nehtů? Možná je na čase vyměnit starý pilník za nový. Špatný povrch na pilování je jeden z nejčastějších důvodů, proč se nehty třepí. Na pilování nehtů je nejvíce vhodný skleněný pilník, který nenarušuje vrstvy nehtu. Nehet pilujte vždy jen jedním směrem. Praktický, barevný obal vypadá hezky a zároveň se postará o to, abyste pilník na nehty nemuseli nikdy dlouho hledat.

2 900 optimized

Kde najít limitované kolekce drogérkových značek? Pokud jste nestihli limitku v drogerii, eshop je jistota. Nyní navíc v akci za ještě lepší cenu. Patří mezi vaše oblíbence kosmetika Catrice nebo Essence? Obě najdete na eshopu spolu s dalšími značky z drogerie. Za pár korun pořídíte například Essence lesk na rty s obsahem bambuckého másla. Příjemná konzistence a k tomu krásně voní.

3 900 optimized

Spoustu kosmetiky v akci najdete také u značky Revolution. Rtěnky, tvářenky, paletky očních stínů nebo rozjasňovače za pár desítek korun. Vyzkoušet můžete ale i novinky. Kosmetika Revolution je cenově velmi příznivá i bez slev. V jejich sortimentu nechybí jak dekorativní, tak i pečující kosmetika nebo doplňky pro líčení.

4 900 optimized

Víte, že pravidelné používání pleťové masky může pomoci pro lepší kvalitu pleti a odstranit nedokonalosti? Jedna pleťová maska dokáže během dvaceti minut pokožku dokonale hydratovat nejen na povrchu, ale i ve spodních vrstvách kůže. Ve slevě můžete vyzkoušet Technic pleťové masky plátýnkové i pěnové. Poskytnou pleti patřičnou dávku celodenní péče.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.