Kategorie eshopu

Nové umělé řasy Petra Lovely Hair PLH Beauty

Všichni, kdo se pohybují ve světě krásy, jistě znají úspěšnou youtuberku Petru Lovely Hair.

Pokud tuto beauty blogerku a youtuberku pravidelně sledujete, určitě vám neuniklo, že začala s prodejem umělých řas, které sama navrhla. Jsou vyrobeny ze syntetického hedvábí, nejsou testovány na zvířatech a jsou vegan friendly.

normain plh beauty umele rasy eta theta

Vzhledem k ruční výrobě vypadají maximálně přirozeně. Celá kolekce je sice zaměřena na výraznější kousky, které oceníte zejména na speciální příležitosti, avšak ani jeden typ nepůsobí na očích nijak uměle. PLH Beauty řasy jsou tvořeny drobnými trsy, které zajistí okouzlující pohled a perfektní vzhled.
Ještě nedávno bylo na výběr ze čtyři variant. Celá kolekce se však rozrostla o další dva typy. Názvy se odvíjí od písmen řecké abecedy, nově proto můžete vybírat z řas Éta a Théta. Podívejme se na tyto nové přírůstky pěkně detailně.
Éta jsou více přirozeně, kratší a méně husté. Jednotlivé řasy jsou hezky přes sebe a netvoří na očích vějíře. Jsou perfektně tvarované do obloučku, takže i jejich aplikace je velice snadná a oku se hezky přizpůsobí. Výhodou je také silnější pásek, díky kterému drží tvar, a vy je jen opatrně posadíte na víčko.
Théta jsou o něco delší a hustší. Po celé délce jsou spojeny výraznějšími trsy, které na očích vytvoří opravdu bohatý objem. I tyto umělé řasy mají širší nalepovací plochu, která výrazně práci s nimi usnadňuje.

PLH Beauty umělé řasy syntetické ÉTA

normain plh beauty rasy 01 eta ilovemakeupcz

PLH Beauty umělé řasy syntetické THÉTA

normain plh beauty rasy 2 theta ilovemakeupcz

Jestliže patříte mezi začátečníky, bude pro vás vhodnější některá z prvních variant, jako například Alfa či Delta.
Kolekce se Petře, která na youtube a sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Petra Lovely Hair velmi povedla a našla si příznivce nejen mezi ženami, pro které je líčení koníček, ale i mezi profesionálními vizážisty. Těšíme se, co dalšího si pro nás připraví zase příště. Kdo ví, třeba se konečně dočkáme celé řady dekorativní kosmetiky.
Bez čeho se neobejdete, je kvalitní lepidlo na řasy, které bude spolehlivě držet a nebude dráždit oči. Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se zde (odkaz na článek o lepidlech).

Použité produkty z kategorií:

Umělé řasy PLH Beauty

Lepidla na umělé řasy

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.