Kategorie eshopu

Technic duhový rozjasňující pudr

Technic makeup patří mezi trendy kosmetické značky, které jdou s dobou.

Technic makeup patří mezi trendy kosmetické značky, které jdou s dobou. V jejich nabídce najdete spoustu oblíbených produktu dekorativní kosmetiky. Mezi největší zajímavosti rozhodně patří duhový rozjasňující pudr, které ocení hlavně milovníci barevných odlesků. Rozjasnění v obličeji dělá divy. Zamaskuje únavu a zajistí svěží, mladistvější vzhled. Pudr můžete použít nejen na tváře, ale i na líčení očí.

technic duhovy rozjasnovac 01

Je na vás, zda se budete při použití rozjasňovače držet zpátky nebo se pořádně odvážete. Důležité je, aby vše působilo co nejvíce přirozeně. Konzistence duhového pudru je zapečená, díky tomu minimálně práší. Obsahuje hned 5 různých barev. Nemusíte se však tolika barev obávat, při líčení vytvoří jen velmi světlé, duhové odlesky.
Během použití na tvář můžete nanést barvy jednotlivě nebo dohromady. Velikost každého odstínu je dostatečně velká na to, abyste s pomocí kosmetického štětce nezasáhli do ostatních barev. Pokud chcete kombinaci všech odstínů, stačí lehce přejet přes povrch, oklepat a poté nanést na tváře. Výsledný efekt je přirozeně jemný lesk, který vydrží na obličeji po celý den.

technic duhovy rozjasnovac 02

Nebojte se jej použít i na projasnění očí. Velmi hezky vypadají rozjasnění vnitřních koutků očí. Ozdobte je světle růžovou nebo žlutou barvou.

technic duhovy rozjasnovac 03

Nevíte, který štětec je ideální na aplikaci rozjasňovače? Sáhněte po takovém tvaru, který má kratší a méně hustý chlup. Budete mít díky tomu naprostý přehled nad tím, kam a v jakém množství rozjasňovač nanášíte.
Na rozjasnění je speciální navržen vějířkový štětec Diva Nice Cosmetics. Má ideální tvar pro precizní aplikaci. Skvěle se hodí na klasické pudrové produkty i na zapečený povrch. Pokud máte raději kulatější tvar, použijte Norma hustý štětec, který se vám bude hodit nejen na rozjasňovač, ale i na tvářenku nebo zapudrování oblasti pod očima.

Použité produkty do recenze:

95% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.