Kategorie eshopu

Makeup proměna fotky před a po

Nejste v makeupu příliš velcí odborníci a rádi byste to změnili? Dekorativní kosmetika a líčení dokáže kouzla.

Promění obličej a omladí jej i o několik let. Když zvolíte kvalitní produkty a hlavně je správně použijete, budete se divit, jak moc vám i jemný makeup zalichotí. Potřebujete tipy, díky kterým budete v každém líčení vypadat skvěle? Tady je máte!

1 900 compressor 7

1. Používejte podkladové báze jak na oči, tak i na pleť. Jejich důležitou vlastností není jen to, že prodlouží výdrž očních stínů nebo makeupu. Báze je užitečná především proto, že vyhladí povrch pleti a zároveň ji i chrání. Na očích vytvoří hladký podklad, na kterém mnohem snadněji vystínujete stíny do ztracena. Podkladová báze pod makeup zase zahladí menší pupínky a zamaskuje rozšířené póry.

2. Korektor nanášejte raději v menším množství. Čím více ho na pleť nanesete, tím více bude viditelný a zbytečně zvýrazní to, co nemá. Naneste ho jen lehce na potřebná místa a pečlivě rozetřete prsty nebo pěnovou houbičkou. Korektor vybírejte pečlivě. Krémová konzistence perfektně sedí suché pleti, naopak hutnější, které mají lehce zmatňující efekt, jsou vhodnější pro pleť mastnou a problematickou.

3. O konturování jste toho určitě slyšeli mnoho a je možné, že jste tento trend zatím nevyzkoušeli. Ať už z důvodu, že si nejste jisti výběrem produktu nebo proto, že vás odrazují fotky s nepovedeným konturováním. Zásadní je v tomto případě zvolit bronzer, který nezanechává fleky a jde vystínovat do ztracena. Konturování by mělo vytvořit v obličeji pouze lehký stín, jedině pak dokáže opravdu zalichotit.

2 900 compressor 7

4. Nepodceňujte kouzlo tvářenky. Ať už krémová nebo klasická pudrová, dodá obličej barvu a omladí jej. Pokud zvolíte světlou tvářenku, je celkem jedno, zda bude růžová, oranžová nebo s nádechem hnědé. Stejně jako bronzer ji však nanášejte opatrně a pečlivě vystínujte. Pokud se rozhodnete pro konturování obličeje, jako první naneste bronzer, poté tvářenku a na závěr rozjasňovač.

5. Pořád hledáte řasenku, která z vašich krátkých a řídkých řas vytvoří krásně husté a dlouhé? A co takhle nejprve použít kleštičky na řasy? Sice upadly tak trochu v zapomnění, ale efekt udělají tak velký, že vám pak bude docela jednou, jakou řasenku použijete. Řasy výrazně natoč, což napomáhá tomu, aby z nich každá řasenka vytáhla maximum. Pomoci si můžete i jinak. Umělé řasy nemusí být nepřirozené a na očích nepohodlné. Vyzkoušejte odlehčenou variantu, kdy na víčko nalepíte řasy jen do vnější části očí.

3 900 compressor 7

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.