Kategorie eshopu

Líčení s paletkou Technic Copper

Jestli něco značka Technic opravdu umí, tak jsou to právě oční stíny. Jejich paletky mají moc pěkný design, jsou praktické a obsahují originální škálu odstínů, které jen tak u jiných značek nenajdete.

Vytvoříte s nimi vždy jak jemné, tak i hodně výrazné líčení. Důležité je však nezapomínat na kvalitní štětce na oční stíny. I ty mají totiž vliv na to, jak bude výsledný makeup vypadat.

technic copperman 01

Technic paletky Treasury najdete v nabídce hned ve třech variantách. Obaly jsou plechové a velmi pevné. Balení obsahuje i velké zrcátko, které je praktické a skvěle poslouží pro líčení nejen v případě, že jste na cestách nebo dovolené.

technic copperman 02

Jste-li milovnice hnědých stínů, bude se vám asi nejvíce zamlouvat zlatá paletka Copperman, která obsahuje spoustu neutrálních odstínů právě v hnědé a šedé barvě. Konzistence není příliš suchá ani prášívá. Stíny se dobře nabírají na prst i na štětec. Na víčko dokonale přilnou a drží na očích po celý den. Pokud máte s výdrží očních stínů problém nebo jste majitelky mastné pleti, pro jistotu naneste bázi pod oční stíny.
Postup:
Jako první si oční víčko vystínujte světlým, studeným odstínem, který poslouží jako základ a zajistí, že i výraznější líčení bude ve výsledku vypadat jemně a přirozeně. Do vnějšího koutku přidejte tmavě fialový stín a vystínujte směrem do strany a nahoru. Díky tmavé barvě ve vnější části oka docílíte toho, že bude vypadat větší a vytvoříte lichotivější, tzv. kočičí tvar.

technic copperman 03 01

Na střed naneste plochým štětcem zlatou, která celé líčení rozjasní. Do vnitřního koutku vždy aplikujte světlý, béžový stín. Zda bude matný nebo se shimmerem, je na vás. Oboje vypadá skvěle a dodá obličeji svěží a mladistvý vzhled. Rozjasňující stín můžete nanést i lehce pod spodní řasy. Pokud vám nestačí řasenka, použijte umělé řasy Ardell. V případě, že nejste zastánci lepení, můžete vyzkoušet variantu a žhavou novinku magnetické řasy. Perfektně drží a snadno se sundávají. Aplikace se může zdát složitá, ale stačí pár pokusů a naučíte se je nasadit během chvilky.

 Použité produkty a kategorie

100% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.