Kategorie eshopu

TECHNIC Kapky pro změnu odstínu make-upu

Neustále tápete nad výběrem toho správného odstínů make-upu a máte strach z nežádoucího efektu masky? Obáváte se špatně zvolené barvy, která nesplyne s vaší pleti?

Neustále tápete nad výběrem toho správného odstínů make-upu a máte strach z nežádoucího efektu masky? Obáváte se špatně zvolené barvy, která nesplyne s vaší pleti? Díky značce Technic už si nemusíte dělat žádné starosti! Od teď si můžete sami i z příliš tmavého nebo naopak světlého make-upu vytvořit barvu, která pro vás bude jako stvořená!
Technic do kosmetického světa přináší spoustu novinek a zajímavostí, pro krásné a hlavně snadnější líčení. Proto v jejich sortimentu nesmí chybět tekuté kapky pro ztmavení nebo naopak zesvětlení. Stačí malé množství pro docílení toho správného odstínu. Použití je neuvěřitelné snadné a výsledek vynikající, vyzkoušejte!

technic clanek kapky do makeupu

Určitě se vám občas stane, že koupíte make-up, který se v obchodě zdál jako ideální. Po příchodu domů však zjistíte, že je příliš tmavý nebo naopak světlý a je vám vlastně k ničemu. Pro tyto případy je praktické mít v kosmetické sbírce speciální Technic kapky, díky kterým docílíte ideální barvy pro váš obličej.
S pomocí praktického aplikátoru v podobě kapátka, můžete snadno ovládat množství, které se okamžitě spojí s make-upem. Velkou výhodou je, že nijak nemění konzistenci nebo krycí schopnosti produktu. Kapky se zaměřují pouze a výhradně na změnu samotného odstínu.

technic clanek kapky do makeupu4

Kapky na zesvětlení ocení majitelky porcelánové a velmi světlé pleti. Bohužel výběr z tak světlých odstínů je hodně omezený. Použijte zesvětlovač. Postačí jedna kapka pro výrazné zesvětlení.

technic clanek kapky do makeupu2

Kapky na ztmavení make-upu oceníte nejen na úpravu odstínu. Můžete je použít i na lehké konturování jako podklad a poté použít klasický bronzer. Tekutá konzistence se okamžitě spojí s make-upem, nezpůsobí žádné nepřirozené fleky, perfektně sjednotí a zanechá hladkou a dokonalou pleť.

technic clanek kapky do makeupu3

Nyní už jen vybrat příjemný make-up, který dokonale skryje nedokonalosti, jako jsou pigmentované skvrny, tmavé kruhy pod očima nebo nepříjemné akné. Na problematickou pleť vyzkoušejte středně krycí Catrice Camouflage, který je proslulý nejen dlouhotrvající výdrží, ale také přirozeným efektem, který se u tak krycího make-upu často nevidí. Catrice patří mezi profesionální značky, kterým můžete důvěřovat.
Hledáte-li něco lehčího, sáhněte po krémové, méně krycí variantě Jordana Liquid Foundation. Velmi nízká cena a vysoká kvalita je ta nejlepší kombinace. Balení je obohacenou pumpičkou, která umožní rychlé a přesné dávkování.

Použité produkty do článku:

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.