Kategorie eshopu

Parfémová voda Saffron Golden Passion

Dáváte přednost tomu, oblíbit si jednu vůni a tu delší dobu používat nebo naopak parfémy rádi střídáte?

Pokud patříte do druhé skupiny, jistě vás potěší, že si kvalitní kousek můžete dopřát doslova za pár stovek. Značka Saffron přináší široký výběr dámských i pánských parfémovaných vod. Můžete tak potěšit nejen sebe, ale i svůj protějšek. Na výběr je ze všech možných kategorií, květinové, orientální nebo naopak ovocné a svěží.

Mezi velké oblíbence Saffron cosmetics patří nepochybně okouzlující parfémovaná voda Golden Passion, která je smyslná, sladká a má velmi dobrou výdrž.

golden passion 1

První dojem?
Nejen na první přičichnutí působí tato vůně luxusním dojmem. Může se zdát nejprve až příliš výrazná, ale poté, co se rozleží, je mnohem jemnější. Na někoho může Golden Passion působit lehce jako unisex parfém. Hodně sladký nádech však po chvíli upozorní na to, že jde nepochybně o dámskou vůni. Balení je stylové, v moderní rose gold barvě. Je praktické i na cestování. Jednoduchý a elegantní design krásně vynikne na každé kosmetické poličce.

Složení?
Chyprově-květinové vůně, mezi které Golden Passion spadá, vynikají jedinečnou vůní dřeva kombinovanou s jemnými tóny květin. Pokud si ji oblíbíte, stane se vašim vzdušným podpisem. V horních tónech nejprve zazáří hruška s guave. Postupně vyniknout květy Tiaré, které jsou na ostrově lásky symbolem toho, že je žena zadaná. Vše uzavírají pronikavé tóny pačuli, pižma a sladkého medu.

Hlava: guave, hruška
Srdce: květ Tiaré
Základ: pačuli, pižmo, med

golden passion 2

Pro koho se hodí?
Přes to, že jde o docela sladkou vůni, je díky hrušce zároveň odlehčená a rozhodně nespadá do kategorie těžkých parfémů. Vhodná je proto jak pro mladší, tak i starší ročníky. Zamilují si elegantní dámy, které mají rády nezaměnitelnou, luxusní vůni.

Výdrž?
Jelikož jde o chypre-květinovou variantu, s výdrží si nemusíte lámat hlavu. Stane se vašim věrným společníkem pro každé období.

golden passion 3

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.