Kategorie eshopu

Paletky na obličej a tvář

Každá milovnice líčení a makeupu touží po kosmetické paletce, která ukrývá spoustu krásných odstínů tvářenek, rozjasňovačů nebo konturovacích pudrů. 

Každá milovnice líčení a makeupu touží po kosmetické paletce, která ukrývá spoustu krásných odstínů tvářenek, rozjasňovačů nebo konturovacích pudrů. Zejména konturovací paletky jsou velmi oblíbené. Je to proto, že obsahují hned několik odstínů, se kterými ve tváři vytvoříte maximálně přirozené stíny. Nemusíte se tak bát, že bude konturování v obličeji příliš vidět a působit nepřirozeně.
U konturovacího pudru je důležitý nejen odstín, ale i jeho samotná konzistence. V paletce Profusion PRO conceal contour najdete jemně namleté pudry, které mají střední pigmentaci. Ta je naprosto ideální, abyste se nemuseli obávat nevzhledných fleků na obličeji, které by bylo nutné zdlouhavě rozmazávat. Také konzistence je příjemná a jde velmi rychle zapracovat do ztracena. Další výhodou je, že v balení najdete navíc i rozjasňovače a dokonce i všechny potřebné kosmetické štětce.

profusion paletky01

Pokud jste si do teď mysleli, že u rozjasňovače nemůžete sáhnout po jiné barvě, jak zlaté nebo béžové, jste na velkém omylu. Barevná paletka rozjasňovačů Profusion strobe glow kromě přirozených barev ukrývá i takové odstíny, jako je broskvová či fialová. Na obličeji vytvoří jen lehký barevný nádech a v kombinaci s jemným i výrazným líčením vypadají odlesky naprosto dokonale. Použít je můžete také na projasnění očí a aplikovat je na střed víčka. Mají skvělou výdrž, takže se nemusíte obávat toho, že by se během dne z očí nebo tváře odlesky brzy ztrácely.

paletky

Dáváte přednost krémové konzistenci? Pořiďte si paletku obsahující krémové rozjasňovače i tvářenky. Tuto texturu vždy snadno vystínujete. Oceníte ji hlavně v případě, je-li vaše pleť sušší. Na aplikaci používejte kosmetické štětce nebo navlhčenou houbičku. Krémová paletka Technic colour fix navíc obsahuje i hnědé barvy, které můžete využít na vykonturování celého obličeje.

Použité produkty do článku

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.