Kategorie eshopu

LUXURE Vestito Brillar Cristal ovocná vůně

Na první dojem vám připomene osvěžující, ovocnou limonádu, kterou si rádi vychutnáte uprostřed bohatě rozkvetlé zahrady.

Láká vás rozšířit svoji sbírku parfémů? Chcete vyzkoušet novou, intenzivní vůni v krásném obalu a za příznivou cenu? Podívejte se na nabídku značky Luxure, ve které najdete spoustu zajímavých kousků, od květinových parfémovaných vod, až po ovocné nebo orientální. I přes nízkou cenu mají velice dobrou výdrž, která vás bude doprovázet po celý den.
Máte rádi jednoduché obaly s nevšedními detaily? Parfémovaná voda Luxure Vestito Brillar Cristal má hezky jemné, elegantní balení. Zdobena je pouze výrazným vrškem, který připomíná drahokam. Velikostně je vůně praktická i na cestování. Můžete ji mít po ruce také v práci a občas se třeba jen kochat pohledem na její elegantní vzhled.

 luxure vestito brillar cristal 01

Jaká je?
Ač se jedná o květinovou vůni, má i trochu ovocný, pěkně šťavnatý nádech. Na první dojem vám připomene osvěžující, ovocnou limonádu, kterou si rádi vychutnáte uprostřed bohatě rozkvetlé zahrady. Z jedné strany k vám doléhá vůně rozkvetlé magnolie, z druhé zase bohaté pivoňky. Hravá, svěží, ideální do horkých, letních dnů. Výraznější akcenty citrusových plodů tlumí ledový akord a lotosový květ. V parfému ucítíte i jiskřičku smyslnosti, kterou má na svědomí pižmo a mahagon.

luxure vestito brillar cristal 03

Složení:
Hlava - Ledový akord, granátové jablko, yuzu
Srdce - Pivoňka, magnólie, lotosový květ
Základ - Jantar, pižmo, mahagon
Pro koho se hodí?
Složení parfémované vody Vestito Brillar Cristal je na první přičichnutí velmi svěží. Jakmile se však rozlinou květinové tóny, působí elegantně až trochu smyslně. Všechny tóny do sebe dokonale zapadají a tvoří dohromady jemný parfém vhodný pro mladé slečny, ale i dámy. Bude vás bavit jak na běžné, tak i speciální události. Pokud si vůni oblíbíte, jen tak se vám nepřevoní a zůstanete ji pravděpodobně věrná spoustu let.

luxure vestito brillar cristal 02

Výdrž:
Výdrž je střední, proto je dobré mít ji po ruce i během dne. Pokud si ji však zapomenete přihodit do kabelky, nic se neděje, s lehkostí vás bude doprovázet až do večera

Použité produkty pro článek

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.