Kategorie eshopu

Luxure VERO TINO Diva smyslná EDP vůně

Patříte mezi milovnice originálních parfémů? Baví vás si každé ráno vybírat mezi různými vůněmi a mít na každé roční období jiné, oblíbené kousky?

Patříte mezi milovnice originálních parfémů? Baví vás si každé ráno vybírat mezi různými vůněmi a mít na každé roční období jiné, oblíbené kousky? Pokud máte rádi velkou sbírku, určitě byste měli zaměřit svoji pozornost na značku Luxure. Najdete zde široký výběr levných parfémů, dostupných za velmi přijatelné ceny.
Na své si přijdou milovnice svěžích, ovocných i květinových vůní. Dámy, které dávají přednost těžším, výrazným parfémům, mohou také vybírat z mnoha variant. Jednou z takových, která zapadá mezi intenzivnější a nezaměnitelné je Luxure Vero Tino Diva. Nenechte se zmást něžným, průhledným obalem, obsah vás okouzlí svou intenzivní výdrží.

luxure vero tino diva recenze 03

Jaká je?
Velmi smyslná až trochu záhadná. Zaujme na první přičichnutí a potěší každou dámu. Pomůže vám okouzlit váš protějšek při luxusní večeři. Je tak nezaměnitelná, že se stane vašim vzdušným podpisem a každý vás podle ní ihned pozná.
Bulharská růže v kombinace s bergamotem se hezky pojí a navazuje na něžnou, sladkou vanilku. I přes vanilkový základ není přeslazená, spíše jen decentně nasládlá. Vůně je dokonale vyvážená, žádná složka nepřevládá, všechny tóny se mezi sebou příjemně proplétají a vy si tak můžete užívat od všeho trochu. Máte rádi něžnou vůni kosmetického pudru? I ten můžete z tohoto parfému ucítit.

luxure vero tino diva recenze 01

Složení:
Hlava: Bergamot
Srdce: Kosatec a Bulharská růže
Základ: Pačuli, Vanilka a vůně kůže

Pro koho se hodí?
Zamilují si ji dámy, které se nebojí dát najevo svoji osobnost a být středem pozornosti. Vůně je výrazná, hodně květinová, není však příliš sladká. Může se zdát i trošku noblesní, vhodná pouze pro speciální příležitosti, ale nosí se příjemně i přes den.

luxure vero tino diva recenze 02

Zda se bude jednat o parfém na léto nebo zimu, je na vás. Ať už se rozhodnete jej nosit kdykoliv, vždy si budete připadat jako královna.
Výdrž:
Celé hodiny tuto vůni ucítíte tak intenzivně, jako byste ji právě nanesli. Má velmi dobrou výdrž, rozhodně není násilná, ale spolehlivě s vámi stráví celý den. Z oblečení ji ucítíte ještě několik dalších dnů.

Použité produkty v článku:

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.