Kategorie eshopu

JFENZI Donna Day Night svěží květinová vůně

Rádi byste vyzkoušeli novou vůni, ale nechce se vám utrácet vysoké částky? Zaměřte svoji pozornost na značku Jfenzi. Nabízí velmi kvalitní a levné parfémy v krásném balení.

Rádi byste vyzkoušeli novou vůni, ale nechce se vám utrácet vysoké částky? Zaměřte svoji pozornost na značku Jfenzi. Nabízí velmi kvalitní a levné parfémy v krásném balení. Jestliže hledáte nového oblíbence do horkých, letních dnů, který vás příjemně osvěží a vydrží po celý den, mohl by vás zaujmout JFenzi Donna day night. Svěží, květinová vůně vás zavede do zahrady plné rozkvetlých stromů a šťavnatého ovoce.
Balení má krásnou světle zelenou barvu, která připomene, že se blíží léto a je na čase sáhnout po svěží parfemaci. 100 ml vám díky jemnému rozprašovači vydrží na dlouho a vy si parfém můžete užívat plnými doušky. Skleněný obal je těžší, ale svou velikostí dostatečně praktický, aby vám v kabelce nebo na pracovním stole příliš nepřekážel.

jfenzi donna day night 1 compressor

Jaká je?
Svěží, květinová a hlavně ovocná. Připomíná procházku rozkvetlou alejí, plnou jasmínových a pomerančových květů. Obsahuje i pár neotřelých exotických ingrediencí. Nejprve vás přivítají tóny neroli a mandarinky, které se následně rozvinou a přehoupnou k romantickému jasmínu a pomerančovému květu. Jedinečná kombinace, kterou si zamilujete hned nebo nikdy. Počítejte ale spíše s tím, že pohltí vaše smysly a stane se vašim oblíbencem minimálně po celé léto.

jfenzi donna day night 2 compressor

Složení vůně:
Hlava: neroli, mandarinka, malina
Srdce: jasmín, pomerančový květ
Základ: marshmallow, heliotropium, santalové dřevo, vanilka

jfenzi donna day night 3 compressor

Pro koho se hodí?
Dámská parfémovaná voda je nadčasová a hodí se pro ženy v každém věku. Vhodný je jak na denní, tak i na večerní nošení. Do horkých, letních dnů je naprosto ideální a díky obsahu ovocných složek příjemně osvěží. Rozhodně ji lze zařadit mezi top letní parfémy.
Výdrž?
Jemný nádech santalového dřeva a omamné vanilky vás bude doprovázet po celý den a z oblečení jej ucítíte ještě dlouho poté. Svěží květinovo-ovocný vánek, který se vás jen tak nepustí a vyniknete díky němu v každé společnosti.

Použité produkty:

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.