Kategorie eshopu

Jfenzi Charme women květinovo pudrová vůně

Říkáte si, že je ten správný čas na nový parfém? Hledáte originální, nevšední vůni, ale nechce se vám utrácet vysoké částky? Podívejte se na nabídku levných parfémů značky Jfenzi.

Říkáte si, že je ten správný čas na nový parfém? Hledáte originální, nevšední vůni, ale nechce se vám utrácet vysoké částky? Podívejte se na nabídku levných parfémů značky Jfenzi. Najdete zde spoustu různých variant, od orientálních, až po jemné, květinové, ideální na léto. Do této kategorie perfektně zapadá také toaletní voda Jfenzi Charme Women. Romanticky laděný vzhled flakonku navíc potěší i oko a krásně ozdobí každý kosmetický koutek. Vůně je jako stvořená do horkých, letních dnů, vyzkoušejte.

jfenzi charme for women

Ve složení letních parfémů by neměly chybět květinové složky a citrusové tóny, které hezky provzdušní a příjemně během teplých dnů osvěží. Také květy ovocných stromů dokáží povzbudit vaše smysly. Vzhledem k velmi nízké ceně si navíc můžete dopřát velký výběr a parfém měnit každý den třeba podle vaší aktuální nálady.

Jfenzi Charme Women

Patří do kategorie květinovo-pudrových vůní. Díky opojné pivoňce a smyslné frézii je spolu se sladkým líčím příjemně vzdušná a hlavně nezaměnitelná. Po prvotních lehkých tónech se rozleží a vynikne srdce, ve kterém hrají hlavní roli něžná konvalinka, růže a magnólie. Na závěr vás pohltí opojné tóny, které má na svědomí jantar a virginský cedr.

jfenzi charme for women 2

Složení parfémované vody:

  • Hlava: frézie, liči a pivoňka
  • Srdce : růže, konvalinka a magnolie
  • Základ: jantar a cedr

Pro koho se hodí?
Dámská parfémovaná voda Jfenzi Charme women je lehká, něžná, přes to však upoutá pozornost a budí velmi elegantní až luxusní dojem. Vhodná je pro ženy, milující originalitu a styl. Ocení ji všechny věkové kategorie.

jfenzi charme for women 03

Výdrž?
Jemné tóny se během dne hodně rozleží, proto její výdrž patří mezi slabší. I díky tomu je však ideální právě do letního období, kdy zbytečně nezatěžuje a nepůsobí vtíravě. Balení je praktické, takže ji můžete mít s sebou v kabelce a během dne vůni kdykoliv zase obnovit.

Použité produkty do článku

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.