Kategorie eshopu

Jak urychlit a prodloužit výdrž opálení?

Je vaše pokožka příliš světlá a špatně se opalujete? Rádi byste získali opálení trochu rychleji a hlavně, udrželi si jej na co nejdelší dobu?

Je vaše pokožka příliš světlá a špatně se opalujete? Rádi byste získali opálení trochu rychleji a hlavně, udrželi si jej na co nejdelší dobu? Používejte speciální kosmetiku na opalování od značky Ziaja. Produkty můžete využít i v případě, navštěvujete-li solárium. 
Ziaja aktivátor opálení je vhodný pro každý typ pokožky. Má velmi lehkou konzistenci, kterou pár tahy zapracujete snadno a rychle do ztracena. Jeho složení zabraňuje ztrátě vody, což v kombinaci s obsahem kakaového másla zajistí dostatečnou hydrataci a výživu. Obsahuje také složky, které posilují přirozenou obranyschopnost pokožky. Všechny tyto vlastnosti po dni stráveném na sluníčku rozhodně oceníte.

ziaja atkivator 02

Používejte jej před každým opalováním a docílíte rychleji krásně bronzové pokožky, kterou si zároveň i mnohem déle udržíte. 
Na již opálené tělo použijte Ziaja sun olej na opalování ve spreji, který má UVA i UVB faktor. Jeho velkou výhodou je, že je voděodolný a poskytne spolehlivou ochranu i ve vodě. Intenzivně hydratuje a účinně zabraňuje spálení. Neobsahuje parabeny a je dermatologicky testován. 
Olejová konzistence nezanechává mastný film, což je další z jeho výhod. Nanášejte vždy alespoň 15 minut před opalováním.

ziaja atkivator 01

Nezapomínejte na rty a znaménka, které je také velmi důležité chránit proti slunečnímu záření. Ziaja sopot sun je voděodolný krém s SPF 30. Obsahuje filtry, které odráží UVA a UVB záření. Nanášejte jej na rty nebo jiná drobná a citlivá místa v dostatečné silné vrstvě. Ochrání, ale i hydratuje a zabrání vysušení. Stejně jako v létě jej oceníte i v zimě, při velmi nízkých teplotách.

Použité produkty v článku

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.