Kategorie eshopu

Houbičkové štětce Profusion

Žádné líčení se neobejde bez kvalitních doplňků, kosmetických štětců nebo pěnových houbiček v různých tvarech. 

Žádné líčení se neobejde bez kvalitních doplňků, kosmetických štětců nebo pěnových houbiček v různých tvarech. Pěnové houbičky se navíc skvěle hodí nejen na zapracování makeupu, ale i na krémové produkty, určené například na konturování. Také tvářenky tekuté konzistence se jimi zapracovávají mnohem lépe, jak klasickými štětci. Značka Profusion je velmi moderní a v jejich nabídce najdete spoustu zajímavé kosmetiky, včetně houbiček, které mají rukojeť jako klasické štětce.

profusion houbickove stetce

Sada obsahuje hned několik houbičkových štětců v různých velikostech. Jsou zde větší tvary, které využijete na klasické nanesení makeupu. Hezky rovnoměrně jej zapracuje do pleti a zanechá na pohled přirozené sjednocení. Střední velikost se hodí na rozetření tvářenky nebo korektoru. Hranou se dostanete snadno i do záhybu kolem očí nebo nosu. Nejmenší houbičku můžete využít opět pod oči nebo na aplikaci korektoru pod obočí a jiná drobná místa.

profusion houbickove stetc2

profusion houbickove stetc3

V sadě nechybí i klasické houbičky, které mají vlnkovitý tvar pro lepší manipulaci. Hezky sednou do ruky a jejich použití je díky tomu mnohem pohodlnější a rychlejší. Mezi další výhody patří i to, že pohltí přebytečné množství a na pleti zanechají jen lehkou vrstvu, která zbytečně nezatěžuje a netvoří nevzhlednou masku. Menší variantu využijete pod oči a větší na celou tvář.

profusion houbickove stetc4


Při čištění postupujte tak, jak jste zvyklé. Nejprve naneste přípravek, který používáte a důkladně odstraňte veškerý makeup. Poté vyždímejte všechnu vodu a nechte uschnout. Nezapomeňte čistit houbičky pravidelně, o to déle vám pak vydrží.

Použité produkty do článku

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.