Kategorie eshopu

EDP Dorall Collection Radiant Pink

Mít doma větší výběr z parfémů není nikdy na škodu. Můžete pak vybírat podle toho, na co zrovna v ten den máte náladu. Nároky na vůně máme i s ohledem na roční období.

Nároky na vůně máme i s ohledem na roční období. Přes jaro a léto saháme spíše ovocném nebo květinovém složení, na podzim a v zimě si už rádi dopřejeme pronikavější a více kořeněné tóny. Rádi byste měli doma opravdu velký výběr, ale odrazují vás ceny v parfumerii? Zaměřte se na značky, které nabízí kvalitní parfémované vody doslova za pár stovek.
I přes velmi nízkou cenu patří parfémy Dorall Collection mezi často vyhledávané a oblíbené. Kromě ceny na tom má vliv i kvalitní a originální složení vůní. S přehledem mohou dělat konkurenci mnohonásobně dražším parfémům.

dorall collection radiation


První dojem?

Pokud se setkáte s někým, kdo používá Dorall Collection Radiant Pink, na první dojem budete mít pocit, že cítíte čistotu. Určitě znáte tu příjemnou vůni čerstvě vypraného prádla. V tomto případě smíchaná s kapkou květinového nádechu, u kterého není tak těžké rozeznat, že se jedná o jemné tóny pivoňky. První dojem je tedy velmi jemný, elegantní, ale přitom působí žensky a smyslně.

Složení?

Ovocně-květinová vůně je okořeněna jemným nádechem pižma. Kromě pivoňky v jejím složení najdete také kouzelnou magnolii. Sladké tóny dokonale vyvažují akordy lotosového květu. Hlava je pak tvořena šťavnatým granátovým jablkem. Základ, pižmo a ambra, této parfémované vodě dodává smyslnost a hlavně výdrž.

Hlava: Ledový akord, granátové jablko, yuzu
Srdce: Lotosový květ, magnolie, pivoňka
Základ: Pižmo

Pro koho se hodí?

Nejvíce oblíbená je u žen, které jsou aktivní, neustále v pohybu, mají rády smyslné, ale spíše jemné vůně. Potěšíte s ní nepochybně jak kamarádku, tak i maminku nebo sestru. Květinovo-ovocná varianta je vhodná pro ženy v každém věku.
dorall collection radia2

Dorall Collection parfémy jsou perfektní jako dárek. Obdarovaná si totiž díky nízké ceně může s klidem parfém kdykoliv znovu sama dopřát.

Výdrž?

S výdrží si u této vůně nemusíte lámat hlavu. Jakmile se z kůže dostane do oblečení jen tak nezmizí a ucítíte ji z vašeho oblíbeného svetru ještě následující den.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.