Kategorie eshopu

Catrice Dawid Tomaszewski kosmetická limitka

Limitovaná Edice Dawid Tomaszewski od CATRICE vznikla ve spolupráci se stejnojmenným mezinárodně uznávaným módním návrhářem a byla inspirovaná jeho kolekcí. 

Limitovaná Edice Dawid Tomaszewski od CATRICE vznikla ve spolupráci se stejnojmenným mezinárodně uznávaným módním návrhářem a byla inspirovaná jeho kolekcí. Německo - polský návrhář založil svoji značku v roce 2008 a ve své tvorbě hledá inspiraci v hudbě a architektuře. Jeho práce byla publikovaná v populárních magazínech, jako je Vogue, Harper’s Bazaar nebo ELLE a své modely předváděl na Módním týdnu v Berlíně, Lisabonu a Zurychu. Edice používá různé materiály pro typicky Bauhaus styl. Šaty v různých délkách, kalhoty a kabáty v měděno-zlatém odstínu sjednocují opulentní a čisté elementy. Barevná paleta edice zahrnuje červené, fialové, zlaté a modré tóny, které jsou doplněny jemným růžovým nádechem. Vše je možné- jemný make-up look nebo dramatické rty i oči.

tomaszewski kosmeticka limitka

Růžovo - zlatá kosmetická taštička je vyrobená z kvalitního materiálu připomínající kůži a najdete na ni typický vzor z kolekce Dawida Tomaszewského. Nabízí spoustu místa pro vaše beauty produkty, které můžete uvnitř uzavřít díky praktickému zipu. Extravagantní design sjednocuje rosé odstín a vyražené detaily v grafickém stylu a hodí se pro každodenní nošení. Elegantní doplněk ke tvému looku.

01 Beauty Clutch
tasticka limitka

 

Osm sehraných pudrových očních stínů s matným nebo třpytivým efektem ti umožní spoustu variant a kombinací. Kromě toho najdete v paletě rozjasňovač a jemnou tvářenku. Paleta je navíc vyzdobena typickým stylem návrháře. Uvnitř je také schované zrcátko, takže je i praktickým beauty společníkem na cesty.

C01 Bauhaus Obsession 
  paletka limitka

 

Rozjasňovač s krémovou texturou obsahuje pigmenty odrážející světlo. Trojúhelníkový tvar v tyčince umožní přesnou aplikaci a to i pod obočím nebo nad střed horního rtu. Elegantní balení je praktické na cesty a vejde se do každé kabelky.

 C01 FASHION FLASH
 rozjasnovac limitka

 

Jemná a bezbarvá textura dodá Vaším rtům elegantní třpytivý efekt. Rtěnku můžete aplikovat samotnou nebo ji můžeš nanést na barevnou rtěnku. Růžovo zlaté balení působí elegantně a trojúhelníhový tvar pera umožní jednoduchou a přesnou aplikaci.

 C01 TRANSPARENT VEIL
 rozjasnujici rtenka limitka

 

Tužka 2v1 na rty a na oči přichází v odstínu tmavě fialové s matným efektem a zlaté s lesklým metalickým efektem pro extravagantní look. Díky vysokému krytí je textura vhodná pro orámování rtů i dramatické oční linky.

C01 Gilded GlitzC01 Gilded Glitz  C02 Violet For VICTOR-y
 tuzka na rty c01 limitka  tuzka na rty c02 limitka

 

Tři laky na nehty s dlouhotrvající texturou, vysokým krytím a matným efektem. Laky jsou nepřehlédnutelné díky svému unikátnímu designu tvořenému grafickými prvky v rosé odstínu a nápisem Dawid Tomaszewski.

 C01 GILDED GLITZ  C02 Offbeat Rosewood C03 Violet For VICTOR-y 
 lak c01 limitka  lak c02 limitka  lak c03 limitka

 

Textura rtěnky s vysokým krytím nabízí ultra matný efekt pro dramatický look. Díky elegantnímu balení je nepřehlédnutelná jak na rtech tak i ve tvé beauty sbírce.

C01 Unconventional Violet   C02 Lucy's Red
 rtenka c01 limitka  rtenka c02 limitka

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.