Kategorie eshopu

Catrice Genderless - kosmetická limitka

CATRICE nabízí limitovanou edici bez hranic "Genderless". Čím dál tím víc mezinárodních designerů nyní používá krédo "bez pohlaví"....

CATRICE nabízí limitovanou edici bez hranic "Genderless". Čím dál tím víc mezinárodních designerů nyní používá krédo "bez pohlaví, bez limitů" jako inspiraci pro své kolekce a posílají tak do světa silný signál pro více svobody. Oddělování pohlaví muž/žena je čím dál tím více out. Proto jsme sestavili limitovanou edici, která nabízí make-up jak pro ženy tak i pro muže, takže každý dostane možnost seberealizace. Sedm unikátních produktů na oči, rty a obličej ti pomohou vytvořit sebevědomý look.

catrice genderless main

CATRICE Limitka Rozjasňující sypký pudr Rozjasňovač

Přirozená a rozzářená pokožka- to není žádný problém. Sypký pudr pracuje se čtyřmi odstíny: jemně zelený odstín zakryje zarudnutí pleti, bílý odstín rozzáří pokožku a dva růžové odstíny dodají pleti nádech svěžesti. Vhodné pro všechny typy pleti.

 Colour-Correcting C01  Colour-Correcting C01
catrice rozjasnovac genderless sypky pudr compressor catrice rozjasnovac genderless sypky pudr2 compressor

 

CATRICE Limitka Paletka na oči a obočí Genderless Eyeshadow & Brows Palette C01 UNISEX

Paleta 2v1 je ideálním beauty pomocníkem pro oční make-up: od vyplnění obočí až po vytvoření dramatického očního make-upu nebo zvýraznění. Dva neutrální odstíny můžeš aplikovat zvlášť nebo je kombinovat pro široké a zvýrazněné obočí. Pudrové barvy můžeš použít i jako oční stíny- to vytvoří harmonický koncept pro přirozený i dramatický make-up. Dodatečné zvýraznění nanes k vnitřnímu koutku oka nebo pod obočí pro elegantní rozjasnění tvého pohledu.

 C01 Unisex  C01 Unisex
catrice paletka stiny oboci limitka genderless compressor  catrice paletka stiny oboci limitka genderless2 compressor 

 

CATRICE Limitka Hydratující maska na obličej Genderless Hangover Face Mask C01

Pro milovníky a milovnice večírků a party a pro ty, kteří chtějí svoji pleť hydratovat celoročně. Svěží gelová textura hydratuje a zjemňuje pokožku. Stříbrná maska se skládá ze dvou částí: jedna pro dolní polovinu obličeje a druhá pro horní polovinu obličeje pro nos a čelo. Doporučujeme masku aplikovat na 15 minut.

catrice genderless maska compressor

CATRICE Limitka Oční linky Genderless MATT Cushion Liquid Eyeliner

Dramatický oční make-up potřebuje čisté linie. Oční linky Matt Cushion následují princip, že linka nutně neznamená hranici. Tekuté oční linky jsou matné, přesné, vysoce pigmentované a dlouhotrvající. Pomohou ti vytvořit jemnou nebo širokou oční linku- záleží na aplikaci a aplikátoru. Vybrat si můžeš mezi 2 odstíny: antracitová a tmavě hnědá.

 C01 Cross-border grey  C02 No-border brown
catrice ocni linky tekute sedo.hnede genderless compressor  catrice ocni linky tekute tmave hnede genderless compressor 

 

CATRICE Limitka  rtěnky Genderless Mr. Matt

Rtěnka s matným efektem nabízí sametově jemnou texturu s vysokým krytím a dlouhotrvajícím efektem bez vysušování rtů. Sametově matný efekt dodá vašim rtům elegantní nádech v odstínech šedé, švestkové nebo meruňkové.

 C01 Mr. Independent  C02 Mr. Confident  C03 Mr. Sophisticated
 catrice rtenka genderless matna seda limitka compressor  catrice rtenka genderless matna svestkova limitka compressor  catrice rtenka genderless matna merunkova limitka compressor

 

CATRICE Limitka Jemný dvoufázový olej na rty Ms. Sleek Lip Oil

Dvoufázový olej pečuje o rty a jemně je zabarví. Můžeš si vybrat mezi intenzivním nebo jemným růžovým odstínem.

 C01 Ms. Shout out  C02 Ms. Neutral
 catrice olej 01 02 compressor catrice olej na rty02 compressor 

 

CATRICE Limitka Odlupovací barva na obočí Peel-Off Genderless Brow TINT

Gelová a vysoce pigmentovaná textura zbarví tvé obočí! Praktické pero s přesným houbičkovým aplikátorem je dostupné ve dvou odstínech: světlý a tmavý. Pro přirozeně vypadající obočí nanes vybraný odstín a nech jej působit 10 -15 min, poté zaschlou barvu sloupni. Poté můžeš vystajlovat obočí jako obvykle.

 C01 Mudstone C02 Granite 
 catrice slupovaci maska na oboci svetle hneda compressor  catrice slupovaci maska na oboci tmave hneda compressor

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.