Kategorie eshopu

CATRICE Blush Flush - kosmetická limitka

Draping technika je konturování obličeje pomocí tvářenkových odstínů. Tento trend je aktuálně velice populární na mezinárodních přehlídkových molech...

Draping technika je konturování obličeje pomocí tvářenkových odstínů. Tento trend je aktuálně velice populární na mezinárodních přehlídkových molech, které používají růžové nebo červené odstíny tvářenek. S limitovanou edicí “Blush Flush” od CATRICE si můžeš tento look vytvořit i ty. Jemné barevné přechody v různých tvářenkových odstínech a různé textury ti umožní vytvořit individuální efekt, který přirozeně "vysochá" tvůj obličej a elegantně jej zvýrazní.

catrice limitka blush flush compressor

CATRICE Limitka Tvářenka máslová pak pudrová

Tvářenka přichází s inovační hybridní texturou s překvapivým efektem: nejdříve je tvářenka máslová, na pokožce se rozpustí pro jednoduchou aplikaci a stínování a poté se textura přemění na pudrovou. Intenzivní pigmentace nabízí svěží efekt a vybrat si můžeš růžový, meruňkový nebo malinový odstín.

 C01 Vibrant Pink  C02 Peach Parfai  C03 Raspberry Sorbet
catrice tvarenka 01 compressor   catrice tvarenka 02 compressor  catrice tvarenka 03 compressor

 

CATRICE Limitka Tvářenka s houbičkovým aplikátorem krémová

Tvářenka s houbičkovým aplikátorem nabízí jemnou pěnovou texturu a matný efekt. Úzký aplikátor ti umožní přesnou aplikaci- ideální pro techniku draping. Tvářenku můžeš nanést i jako podklad pro zintenzivnění efektu pudrové tvářenky. Dostupné ve třech odstínech.

 C01 Orchid  C02 Blushed TANtation  C03 Dusted Rose
catrice tvarenka mousse1 02 compressor  catrice tvarenka mousse2 02 compressor  catrice tvarenka mousse3 02 compressor 

 

CATRICE Limitka Tvářenka krémovo pudrová

Praktické na cesty: krémovo pudrová textura je ukrytá ve víčku a pomocí houbičkového aplikátoru se jednoduše nanáší přímo na pokožku, takže nepotřebuješ extra štětec. Jednoduše vyjmeš tvářenku z kabelky a naneneš přímo na tváře nebo na rty.

 C01 Tanned Rose  C02 Tawny Apricot
catrice pudrova tvarenka 01 compressor  catrice pudrova tvarenka 2 compressor 

 

CATRICE Limitka Štětec na tvářenku dvojitý

Prémiový dvojitý štětec na tvářenku se syntetickými štětinkami je skutečným beauty pomocníkem. Strana s černými štětinkami je vhodná pro aplikaci pudrových textur a světlé štětinky pro krémové textury.

 

 Double Face Brush
 catrice stetec compressor

 

CATRICE Limitka Tekutá rozjasňující tvářenka hnědo bronzová

Multitalent: Tekutá tvářenka je jako tekutý rozjasňovač, který se skvěle hodí pro techniku draping. Jemně třpytivá textura je šikovná pro konturování a dodá pleti přirozené rozjasnění. Navíc díky kapátkovému aplikátoru je nanášení jednoduché a přesné. Fluid můžeš nanést pod make-up jako podklad pro pudrové textury nebo samotný.

 C01 Eternal Glow
 catrice tekuta tvarenka compressor

 

CATRICE Limitka Paleta tvářenek situována do oranžova

Jedna ombré paleta, nekonečně mnoho možností. Paleta tvářenek s jemnou pudrovou texturou sjednocuje různé efekty od matných až po třpytivé. Krásné barevné přechody ti navíc umožní různé barevné efekty na tváře. Paleta je dostupná ve dvou barevných variacích- teplá oranžová a růžová. Součástí je i praktické zrcátko.

 C01 Blurred Orange  C02 Vibrant Pink
catrice tvarenka paletka 01 compressor   catrice tvarenka paletka 2 compressor

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.