Kategorie eshopu

Kosmetické organizéry

Vaše kosmetická sbírka se nezadržitelně rozšiřuje a vy už nevíte, jak byste ji uskladnili? Mít všechny produkty pečlivě uložené vypadá hezky...

Vaše kosmetická sbírka se nezadržitelně rozšiřuje a vy už nevíte, jak byste ji uskladnili? Mít všechny produkty pečlivě uložené vypadá hezky na pohled, je to ale i velice praktické a přehledné na každodenní použití. Vyzkoušejte kosmetické organizéry.

26202 organizer velky 01Vybírat můžete nejen z mnoha velikostí, tvarů, ale i barev. Praktické jsou také košíčky z průhledného materiálu, které působí stylově a poslouží do šuplíku na tužky, tvářenky a jiné produkty. Vaše kosmetická sbírka se nezadržitelně rozšiřuje a vy už nevíte, jak byste ji uskladnili? Mít všechny produkty pečlivě uložené vypadá hezky na pohled, je to ale i velice praktické a přehledné na každodenní použití.

Vyzkoušejte kosmetické organizéry. Vybírat můžete nejen z mnoha velikostí, tvarů, ale i barev. 

rotho kosmeticky bily zasobnik2

Praktické jsou také košíčky z průhledného materiálu, které působí stylově a poslouží do šuplíku na tužky, tvářenky a jiné produkty. Máte-li opravdu velkou kosmetickou sbírku, pak oceníte akrylový organizér. Nabízí hned několik šuplíků, do kterých se vejdou menší i větší produkty.

Výhodou také je, že je můžete skládat na sebe a vytvořit si vlastní akrylový systém.Je jistě spoustu produktů, které používáte pravidelně a chcete je mít po ruce, přehledně uložené a připravené k použití. V tomto případě je ideální volba organizér obsahující také přihrádky na štětce. Skvěle poslouží i roztomilá krabička s víčkem na uložení doplňků, jako jsou houbičky na makeup nebo vatové tampónky na odličování.

Užijte si každé líčení a nezdržujte se hledáním vašeho oblíbeného produktu.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.